Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel tudok lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel tudok lelkiismeretfurdalást kelteni?

Figyelt kérdés
Kérlek senki ne írja, hogy ennek semmi értelme, meg nem szabad, nem felnőttes stb. Van egy srác, aki fél éven keresztül húzta az agyamat, kihasznált és faképnél hagyott. Ezt szenvelgősen leírta nekem facebookon. Nem akarom szétoltani, hanem valami olyat akarok, amiből látja h érett nőként viselem, de azért érezze rosszul magát azért amit tett. 22L
2013. okt. 19. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most miért ne lenne ettől felnőtt a kérdező? Ha fiú megtehette azt, amit, akkor a kérdező miért ne ébreszthetné fel benne a bűntudatot? A bűntudat emberi, felnőtt dolog.
2013. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Rosszul érezni nem fogja magát, hiszen ha annyira megalázott, amennyire ezt itt leírtad, akkor bármit tehetsz, akkor sem fogja rosszul érezni magát.

Egy valamit tehetsz csak, emelt fővel tovább lépsz. Ha a facera akarsz neki válaszolni, köszönd meg neki a részletes leírását, és kívánj neki sok boldogságot.

2013. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. gondoltam rá hogy ennyit írok neki, de úgymond akarom h tudja h mit tett velem, és nekem mennyire fáj, csak nem szenvelegni akarok neki, hanem valami olyat amitől talán benne is felébred a bűntudat. csak lennie kell benne olyannak...vagy nemtudom. ha sok boldogságot kívánok neki, azzal nem azt érem el, hogy megkönnyebbül, h nem kapott semmi "oltást" és jobban érzi magát? meg azt gondolja, hogy akkor nem is csinált olyan gáz dolgot?
2013. okt. 19. 18:24
 14/17 anonim ***** válasza:

bűntudatot az kelt, amikor tudod, hogy bűnt követtél el.. a bűn tudata..

vagyis ha elmondod neki mennyi fájdalmat okozott, akkor kelthetsz benne bűntudatot.. máshogyan nem

az ilyen "azt hitted nem vagyok boldog, de rábäsztál, mert az vagyok" című szövegek elég gyengék, egyértelműen érződik rajta, hogy az alanya szenved.. vagy inkább kínlódik, az jobb szó erre:D


de ez a viselkedés továbbra is 14 éves lánykáké, nem állítólagosan felnőtt nőké!

2013. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ez ilyen vagy-vagy dolog.


Neked kellene annyira ismerned,hogy tudd melyikkel hatná rá igazán,ha már annyira bűntudatot akarsz okozni.


az is mehet h egyik dologgal sem váltasz ki belőle semmilyen reakciót.

2013. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
szerintem minden embernél van olyan, hogy bizonyos dolgok miatt olyan érzelmi állapotba kerül, ami miatt csecsemőnek vagy tininek kiáltják. az legyen a legnagyobb bajom, h gyerekes vagyok, mikor kihasználtak és eldobtak mint a koszos rongyot. szenvedek, mint az állat, de még ezek után sem akarom elküldeni a *** háta mögé, pedig sokan ezt tennék. mondjátok akkor, hogy milyen éretlen vagyok. csak szerelmes, de mindegy. próbálok valami olyat keresni, amitől azért átgondolja mit tett velem, de ne nyugtassa magát azzal, hogy milyen hisztérika vagyok.
2013. okt. 19. 18:42
 17/17 anonim ***** válasza:

azért magadban is tegyél rendet majd.. valamikor...


namindegy, én már írtam tanácsot, többet nem tudok..

2013. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!