Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nagyon szeretem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nagyon szeretem és már beleőrülök, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, több, mint 2 éve ismertem meg életem első és eddigi egyetlen szerelmét, egy éve "összejöttünk", bár kiderült, hogy én sokkal többet érzek, mint ő. ő vette el a szüzességem, emiatt nagyon kötődöm hozzá. már jó ideje mással van együtt, és mivel osztálytársak vagyunk, napi 7-8 órát töltök vele. állandóan rá gondolok, szinte minden mozdulatomat és tettemet ő irányítja, mindenben neki akarok megfelelni, nem telik el úgy nap, hogy ne sírnék miatta, és majdnem minden éjjel róla álmodok. az álmaimban mindig visszajön hozzám, szóval már rossz kedvvel indítom a napomat amikor felébredek és rájövök hogy csak álmodtam. annyira szeretem még mindig, hogy beleőrülök. előtte sose gondoltam, hogy lehetséges ennyire szeretni valakit, egy ideje meg már ő a legfontosabb nekem a világon. nem bírom már így tovább, mit kéne csinálnom?
2013. okt. 19. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Te nem őt szereted elsősorban, hanem magadat. Miért? Mert ha valakit igazán szeretsz, akkor azt akarod, hogy neki jó legyen. Ha neki attól jó, hogy mással van párkapcsolatban, akkor neked ennek örülnöd kellene, ha valóban szeretnéd. De úgy látom, te magadat szereted leginkább. Arra is nem gondolsz, hogy neki az a jó, amiben most van benne.
2013. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Részben igaza van az előttem szólónak is, de ez nem ilyen egyszerű. Sok fajta szemszög van, és igazából mindegyiket meglehet valahol érteni, helyzettől függetlenül! Kérdés, hogy te tetszel-e neki, vagy szakítás után beszélgettek-e még, mert legtöbbször utálatba megy át egy szakítás utáni kapcsolat, ami nem éppen a legjobb.:')
2013. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es te Dr Csernus Imre vagy? Akkor Doktor úr engedje meg hogy egy zöld pacsival virtuálisan is megrázzam a kezét. Nekem csupán ennyi volt a gondolatom a kérdés elolvasása után kedves kérdező: Súgd a fülébe hogy ki akarom próbálni popsiba. Fel fog csillanni a srác szeme.
2013. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még mindig jóban vagyunk, nagyon közvetlen a viszonyunk és sokat beszélgetünk, de szerintem ő azt hiszi, hogy én már túl vagyok rajta, vagy ha sejti, hogy még nem akkor nem vesz tudomást róla
2013. okt. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!