Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásos esetben soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásos esetben soha nem bocsátanál meg, akkor sem, ha sok szál hozzá vezet és hiányzik?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom, ahol nagyon szerettem a családot és a baráti társaságot, a mai napig mindenkivel jóba vagyok, pedig már több, mint fél éve nem vagyunk együtt az exemmel.

Nagyon szerettem a barátomat, ő volt az az igazi álompasi, szerettem ahogy tudott szeretni, tudta hogy kell bánni egy nővel, ráadásul mindenhez értett..

Viszont kiderült, hogy 3 évből 2 évig mással is viszonya volt!

Ők azóta is együtt vannak, amióta én kiléptem a kapcsolatból, úgy néz ki ráadásul egész jól meg vannak azóta, mintha megváltozott volna az a pasi.

Amikor szakítottam vele, könyörgött, hogy fogadjam vissza, ígért mindent, hogy más lesz, hogy még nem ismerem milyen is ő valójában...

Nem hittem neki, de most hogy látom, ahogy mesélik nekem, kezd bosszantani a dolog, hogy mi lett volna, ha visszafogadom és nem a másik nő fogadja vissza újra (gondolom neki is levágta ugyanezt a szöveget!!!).


Normális vagyok, hogy ilyeneken gondolkodom?? Hogy féltékeny vagyok arra, hogy lehet azóta velem élne boldogan?? Persze nevetséges ez az egész... de olyan nehéz feladni azt a 3 évet, főleg így hogy sok szál hozzá vezetne vissza.


Amikor kiléptem ebből a kapcsolatban emelt fővel távoztam, hogy végre nem röhög rajtam mindenki, mert persze mindenki sajnálkozott akik tudtál az exem kettős életét, de most annyira üres nélküle az életem...


2013. okt. 19. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanék, de -, mint tudjuk - én nem vagyok normális.
2013. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát így nem, hogy 3 évből 2 év..... pfffff

Még ha egyszeri csók/szex lenne akkor, talán. De így?! Ne legyen már kérdés!

Úr isten és ez után hogy most is vele van, te még arra gondolsz, hogy visszafogadtad volna?! ááá

2013. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kettesnek tökéletesen igaza van
2013. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennyire nincs gerinced? két évig másba pumpálta a szmötyit te meg ugranál rá újra a bréjére?
2013. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyszeri alkalmak megbocsáthatóak, de hogy a 3 évből 2 évig... az már szerintem nagyon nem.
2013. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bocsátok meg én sem a volt barátnőmnek. Azért is szakítottam vele, mert megtudtam, hogy megcsalt. Utána később jöttek az infók, hogy másokkal is csinálgatott ezt-azt.


Perpillanat, nem a szívem csücske és gyűlöleten kívül nem érzek mást iránta. De mondjuk egyébként sem volt a legjobb kapcsolat...


Szerintem neked sem kéne, mert ha visszamennél, akkor végig szoronganál, hogy vajon mit csinálhat éppen... mivan, ha más lánnyal fetreng, megint és hasonlók. Nekem is üres és szr az életem, de legalább nem szorongok feleslegesen.

2013. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!