Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeret velem együtt enni, más párjának is van ilyen 'parája', hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Nem bírja elviselni, ha mellette esznek. De nem a csámcsogás a baj, mert én nem vagyok csámcsogós. Ha hallja, hogy ropog valami az emberek szájába, chips, alma, mogyi a legdurvábbak neki, répával nem is próbálkozom, mikor itthon van :D De ha nem is ropog, az is zavarja. Innom is úgy kell, hogy minimum 3 méter legyen köztünk, de akkor is szóljon a tv, vagy a rádió, mert bírja elviselni a nyelés hangját sem.


Legtöbbször jól viselem, meg pl. étteremben nincs ilyen baja,mert ott van egy alapzaj, ami elnyomja ezeket a hangokat. Ha az én családommal eszünk, megembereli magát, de pl. náluk nem is ül le velünk enni, hanem utánunk eszik csak, addig tv-zik.


Ami még érdekes, hogy idegenek nem zavarják, meg a kutya sem, pedig az aztán tud csámcsogni, de arra azt mondja, hogy 'ez csak egy kutya, most mit csináljak vele?'


Van valaki hasonló helyzetben? Hogy bírjátok? Én többnyire jól, de néha visítani tudnék, mikor iszom, vagy eszem valamit és rám fúj. (Ez most vicces, de sosem kiabál velem, hanem ha valami nem tetszik neki hülye fejet vág és fúj, mint a macskák, mikor mérgesek :D )



2013. okt. 19. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jézusom :-D Nem százas a pasid, az biztos.nekem a tesóm nem eszik masok elött, kivétel közeli rokonok, nagyon jó barátok. Mondjuk az ő dilije jobban tolerálható szerintem, mint a párodé.
2013. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyerekkorában folyton cseszegették (azt hiszem meg is verték), hogy csámcsog, ma már néha azt sem bírja elviselni, ha ő maga eszik valami ropogósat...
2013. okt. 19. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:

De mit mondd, hogy mért nem?

Ha másokat elvisel, akkor téged mért nem?

2013. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Èn sem bírom elviselni a ropogást csamcsogást.

Ha rádió szól evés közben ok.

Sokszor a férjemet nem bírom hallgatni hogyan eszik.Pláne mikor a gyerekek chipszeznek.Szotyitól egyenesen a falra mászok.Inkább kimegyek. :8

Sajna ez van......

2013. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem szeret a másikkal enni egy dolog, van ilyen. De az, hogy hülye fejet vág és egy állatot utánoz csak azért, mert neki valami nem tetszik, szerintem komoly elmebajra utal.
2013. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez betegség,kezelni kéne. elég sanszos h a gyerekkoriak miatt alakult ki.
2013. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na igen ha ez egy rossz emléke ami a gyerekkorából maradt rá akkor nem csodálom hogy ilyen. Ezt meg kell érteni ő ilyen, minden embernek van valami hóbortja, csak sokszor ő maguk sem tudják mi az. Neked is biztos van valami, csak lehet nem is tudsz róla.

Engem például ez nem idegesít de én borzasztóan allergiás vagyok arra ha valaki zacskóval zörög, egyszerűen irritál a zacskónak a hangja, jó ha valaki előveszi a szendvicsét azzal nincs baj de ha turkál benne és nem vesz ki semmit vagy éppen elrakja és összehajtja arra nagyon kényes tudok lenni. De érdekes módon nekem ebből semmi rossz élményem nem volt gyerekkorommal kapcsolatban de amióta az eszemet tudom azóta mindig is idegesített, meg persze az az éles nyikorgás ami ugye a dobozokba lévő hungarocell csikorgása okozza na attól még a hajam is égnek áll és amikor múltkor hoztam haza az új kávéfőzőnket és amikor a barátnőm kicsomagolta ki kellett menjek a konyhából mert egyszerűen idegesített a hangja, még a munkahelyemen is amikor egy számítógép házat szedünk ki a dobozból és belepakoljuk a dolgokat vagy amikor kiadjuk a vevőnek és becsomagoljuk neki, na akkor is kész vagyok tőle, még szerencse hogy az egyik kollégámnak beteges mániája a dobozokba pakolása, meg a kicsomagolás, becsomagolás, így ezt mindig ő végzi el helyettem, de néha már attól is égnek áll a hajam amikor a sok nejlonnal zörög valaki a raktárban, vagy amikor kint néhány ablakot befóliáztunk a festők miatt amikor felújítottuk a boltot akkor én jöttem be segíteni a pakolásba meg ilyenek miatt és akkor is ugattam a főnökömmel hogy ne zörögjön vele feleslegesen mert itt hagyom a fenébe, és mondta hogy jó jó oké bocsi meg minden.

Nekem ez a beteges mániám.

2013. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

idegen nem zavarja de te igen ?

szted? szanalmas foleg ha pasi....

meg fuj ? ez nem nyomorult ugye. de ha vki ropogtat az neki az. bolondok haza...

2013. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

5-ös ez nem elmebaj, csak játék, szerintem minden házaspárnak, vagy régebb óta együtt élő párnak vannak ilyen dolgai, pl. az egyik cicámnak szólítja a másikat és az úgy tesz, mintha dorombolna, vagy mackómnak és az úgy tesz, mintha brummogna, anyukám férje néha 'egereset' játszik, vagyis felkap valami kaját és viccesen rágcsálja, mi meg nevetünk. Szerintem ez nem elmebaj, vagy mindenki elmebajos a környezetemben...


Szerintem ez jobb, hogy rám fúj, mint egy cica, mert így mindig elnevetjük magunkat, rosszabb lenne, ha rám kiabálna...

2013. okt. 19. 21:37
 10/12 A kérdező kommentje:

Minél közelebb áll hozzá valaki, annál jobban zavarja. A haverjai is zavarják, a legeslegjobban pedig a nővére. Pedig egyáltalán nem csámcsog, kicsit sem.


Most komolyan ne a fújáson legyetek kiakadva, ti semmit nem játszotok a párotokkal? Tök normális, no para, ez csak mi kettőnk 'dolga'. Én néha olyat játszom, hogy raptor vagyok, akkor szerintem holnap húzunk az idegszanatóriumba... :D :D

2013. okt. 19. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!