Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeret velem együtt enni, más párjának is van ilyen 'parája', hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Nem bírja elviselni, ha mellette esznek. De nem a csámcsogás a baj, mert én nem vagyok csámcsogós. Ha hallja, hogy ropog valami az emberek szájába, chips, alma, mogyi a legdurvábbak neki, répával nem is próbálkozom, mikor itthon van :D De ha nem is ropog, az is zavarja. Innom is úgy kell, hogy minimum 3 méter legyen köztünk, de akkor is szóljon a tv, vagy a rádió, mert bírja elviselni a nyelés hangját sem.


Legtöbbször jól viselem, meg pl. étteremben nincs ilyen baja,mert ott van egy alapzaj, ami elnyomja ezeket a hangokat. Ha az én családommal eszünk, megembereli magát, de pl. náluk nem is ül le velünk enni, hanem utánunk eszik csak, addig tv-zik.


Ami még érdekes, hogy idegenek nem zavarják, meg a kutya sem, pedig az aztán tud csámcsogni, de arra azt mondja, hogy 'ez csak egy kutya, most mit csináljak vele?'


Van valaki hasonló helyzetben? Hogy bírjátok? Én többnyire jól, de néha visítani tudnék, mikor iszom, vagy eszem valamit és rám fúj. (Ez most vicces, de sosem kiabál velem, hanem ha valami nem tetszik neki hülye fejet vág és fúj, mint a macskák, mikor mérgesek :D )



2013. okt. 19. 21:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

7-es

szerintem ez neked olyan lehet, mint pl. nekem és sok embernek a táblán húzogatott köröm esete. Vagy a nővérem azt nem szereti, ha valaki a farmerját kaparja a körömmel. Szerintem ezek még rendben vannak :D

2013. okt. 19. 21:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Fura szerzetek :D de leg bevalalja ;)
2013. okt. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!