Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek a haveromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a haveromnak túllépni az exén? (lent)

Figyelt kérdés
Pár hete ismerek egy srácot, és pár napja nagyon sokat beszéltünk.Beszéltünk, hogy még nincs túl az exén, én se merek érzelmileg nyitni(durva szakításon vagyok túl). De ebben a pár napban nagyon sokat beszéltünk, olyan dolgokat mondtunk el egymásnak, amit más akár csak évekkel később. Én bízok benne, hogy igazat mondott . Látom is rajta, hogy nincs jól és éreztem, hogy az exét se tudta elfelejteni. Már 2éve szakítottak, de még mindig reménykedik. Hiába mondtam neki, hogy csak magát teszi tönkre, jobbat érdemel, foglalja el magát. stb.. nem akar sehova se eljárni, neki most egyedül jó, bezárkózva, számítógépes játékkal játszani. Nem azért akarom, hogy velem jöljön össze, hanem mert tényleg aggódom érte. . Mit tanácsoljak, mondjak neki? (Teljesen átérzem őt, én is ilyen cipőbe jártam, de mikor bunkón viselkedett velem az exem, agyban eldőlt, nem fogok többet sírni utána, elengedtem. Tudom, hogy nagyon nehéz. nekem ez 2hónap volt:addig reménykedtem, DE a tini szerelmem nekem is 2év körül volt).

2013. okt. 19. 22:10
 1/1 anonim válasza:
i don't know you and i don't care to know you
2013. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!