Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok túllépni rajta? :| (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytáram, akivel kétszer is összejöttünk már, de a kapcsolatunk mindig elromlott. Januárban szakítottunk és azóta ugyanúgy odavagyok érte, és nem tudok rajta túllépni. Már írtam is neki, elmondtam az érzéseimet de őt ez már nem érdekli. Én rontottam el?? Azóta próbáltam más fiút keresni aki leköt, de annyira szeretem, még mindig, de ő szerinte ami köztünk van az több mint barátság de kevesebb mint szerelem.. Most a legjobb barátok vagyunk és minden okés köztünk, de a tény, hogy barátságnál sokkal többet érzek nála, az nem akar elmúlni.. Minden titkát tudom, ő is mindent tud rólam. Nagyon fontos nekem.. Kérlek adjatok véleményeket tanácsokat, mert teljesen tanácstalan vagyok..
2013. aug. 14. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudsz túllépni rajta, mivel még beszéltek, legjobb barátok vagytok... nehéz lesz ez, ha még osztálytársak is vagytok...
2013. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!