Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így reagáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így reagáltam le az esetet?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem össze a barátommal,egy 3 szobás panelba.Két szoba között (a mi szobánk és a vendég vagy nem tudom,hogy milyen szobának nevezzem) van egy falba épített szekrény ami összenyílik.Egyik este a barátom elment a haverjaival bulizni,én lefeküdtem aludni.Nem ébredtem fel arra,hogy hazajött csak egyszer csak annyit hallottam,hogy valami zaj jön a szekrényből,nagy nehezen rávettem magam,hogy megnézzem mi van ott mire egy kéz nyúlt ki onnan!Teljesen pánikba estem,sikítottam,sírtam előjött az asztmám is.Ő csak megviccelni szeretett volna,de ezt azért nem tudom "értékelni",mert tudja rólam,hogy mennyire félős vagyok.Iszonyatosan lecsesztem és most nagyon összevesztünk.Szerintetek én csináltam nagy ügyet a dologból?22/L

2013. okt. 20. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csináltál nagy ügyet a dologból! Tudja, hogy félsz, ráadásul asztmás is vagy! Az nem úgy működni, hogy hát nem kell félni oszt kész, ezt nem lehet irányítani, ráadásul az asztma egy betegség, ezzel veszélybe is sodorhatott volna! Szerintem nagyon felelőtlen, gyerekes viselkedés ez.
2013. okt. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy ijedős vagy, de nem volt tekintettel rád. Nem te vagy itt a rossz.
2013. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!