Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a beismerést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a beismerést?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyok a párommal, sajna elég ritkán találkozunk, de minden nagyon jó. Nagyon szeretjük egymást.

Tegnap azt mondta, hogy: " Tudod én nagyon hanyag vagyok és rendetlen. A cuccaimat nagy ritkán pakolom el és utazás után a cuccaimat is csak hetekkel később pakolom ki a táskámból, csak azért mondom, hogy tudd én ilyen vagyok"


Erre azt mondtam neki, hogy nem gond és, hogy ezen lehet változtatni, majd azt mondta, hogy nagyon örülne, ha "rendre tanítanám"


Egyébként abszolút nem látszik, hogy ilyen rendetlen lenne.


De miért mondta ezeket?

Előre is köszi a válaszokat!


2013. okt. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan bekötik a fejed.
2013. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek a kapcsolat elején mindig a jobbik arcukat mutatják, most már eltelt az az idő, amikor már ilyen dolgokat el mer mondani
2013. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mondta, hogy ne akarj vele összeköltözni. Esetleg le akar koptatni.
2013. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!