Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól kijövünk a lánnyal,3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kijövünk a lánnyal,3-4 óra beszéd nap mint nap, hogyan tovább? (tört. Alul)

Figyelt kérdés

MyVip randin ismerkedtünk meg 2 hét e-mail, 1 hete MSN ő már nagyon szeretett volna MSN-ezni, sok közös témánk van és nagyonjól elbeszélgetünk 2-4 órát mindig már próbáltam neki bókolni meg "imponálni" hogy én pl. megtanítom erre, ő meg arra (nem 18+-ra kell gondolni!)meg hogy tetszik a képeken. Ja és mind ketten érdeklődünk mindig a másik iránt. El mondjam neki hogy kedvelem vagy hogy teccik. Ahhogy észre vettem nagyon szeret velem beszélgetni! Szóval hogyan tovább. Mi legyen a köv. lépés?

17/F(én) és 15/l


2009. nov. 11. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
itt az ideje, hogy elmondd neki :) sok sikert
2009. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mit szólna hozzá mert ahhogy irtam tényleg jól elvagyunk :) (remélem nem barátnak(=havernak) néz
2009. nov. 11. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jó vele beszélgetni, és hogy esetleg személyesen is összefuthatnátok valamikor. Ha a lány is úgy érez mint te akkor nyert ügyed van. Ezt úgy értem, gondolom azért tudtok ilyen sokat beszélni, mert szimpi vagy neki. ÍRd meg majd hogy mi sikerült :)
2009. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

szerintem is szimpi lehetek neki mee ahhogy köszöntünk el kérdeztem hogy holnap is msn? ő: ahha ahha

tegnap is ugyan ez volt :D


JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK!

2009. nov. 11. 22:18
 5/8 A kérdező kommentje:

és hogy mondjam el neki?

pl. nem tudom hogy neked mi a véleményed rólam de én kedvellek

vagy hogy?

2009. nov. 11. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt megyek aludni, de holnap válaszolok rá este :)
2009. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minek mondanád el neki? :O

idővel úgy is rájön.

én egy lánnyal 1hónapja msn-ezek és mind ketten "kitapasztaltuk", hogy tetszünk egymásnak.

2009. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó oké de hát ha már megkérdezte...
2009. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!