Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy pasi inkább legyen hallgatag, vagy bőbeszédű? Tegyük fel hogy nincs aranyközépút!

Figyelt kérdés
kort is írjatok!
2013. okt. 20. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha az ismerkedési fázisban a férfi beszél többet, akkor a nő úgy érezheti, hogy elnyomják és menekülni fog. De ha ő mesél többet, akkor a nőkben levő trécselési igények "kielégítése" miatt eleve jobban fogja érezni magát. Persze ez akkor teljesül, ha a randi jól sikerül.
2013. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Hát bennem nincsen trécselési igény, én szeretem hallgatni ahogy a férfi beszél, én meg akkor mondok valamit, ha van is mondanivalóm. De attól még jobban kedvelem a hallgatag férfiakat, egy ilyennel jobban kijövök. Általában értelmesebbek mint azok akiknek be nem áll a szája.
2013. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a mind a két típussal találkoztam már, egyikkel sincs gond. Talán amelyik többet beszél, az egy kicsit jobb, mert jobb szeretek másokat hallgatni, mint beszélni.


22L

2013. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!