Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem tud összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem tud összejönni egy párkapcsolat? Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy mindenki (majdnem mindenki) olyan könnyen találnak maguknak valakit, hogy nem nagyon van olyan időszak az életükben, hogy egyedül lennének. Mindig találkoznak olyannal, aki megteszik nekik, akivel van is lehetőség ismerkedni és meg tudják szeretni egymást. Nem értem, nálam ez miért nem működik így. Bárhova megyek (programra,buliba,új társaságba,találkozom barátaim barátaival,munkahely,suli) még véletlenül sincs olyan akivel bármi lehetne. (vagy nekem nem tetszik, vagy neki nem tetszem, vagy van párkapcsolata,vagy nem akar kapcsolatot, vagy külföldi, vagy nem értjük meg egymást stb). Most már félek, hogy senkim nem lesz...nagyon reménytelennek tűnik.

Van/volt valaki hasonló helyzetben? Igazából olyan sztorinak örülnék, mikor egyszer csak megtört a jég, hogy tudjak hinni abban, hogy még nekem is sikerülhet. Illetve nem tudom hol ismerkedhetnék (netet leszámítva).

20+/L



2013. okt. 20. 14:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
akik könnyen ismerkednek az nem feltétlenül a előnyös...ismerek olyan embert aki már annyi embert ismer,ismert kapcsolat téren is,hogy már nem bírja a sok ember sokféle nyavalyáját és hát nem lennék a helyében..én pont az ellenkezője vagyok,alig ismerek valakit,de akit ismerek,abban bízhatok,azokra tényleg azt mondom hogy értük érdemes élnem..sokáig voltam úgy,mint te,noha fiatalabb vagyok nálad.Járhattam én bárhova,hajjajj:bulik,koncertek,nyaralás,suli...aztán feladtam(persze nem az eljárogatást) és azt mondtam h bányaló vagyok,én nem érdemlek senkit...hónapokig voltam depressziós,látszott is.Aztán kihúztam magam a gödörből,nomeg a barátaim is segítettek.Akkor azt mondtam,leszarom,majd megismerek valakit valamikor,de félretettem és foglalkoztam mással(megjegyzem nem volt könnyű hiszen romantikus típus vagyok).Nem kellett soká várnom,egy hetet se.Buszon kezdődött a kapcsolatom,egy szemezéssel(nem én kezdtem)...nem számítottam rá.Rájöttem,hogy rendeznem kell magam és a gondolataim,mielőtt az új életemnek nekifutnék(ezt a találkozás előtt döntöttem el.)És megtörtént a csoda.
2013. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagyon sokat segítettél!:) Elgondolkodtatott, amit írtál. Úgy érzem igazad van, meg kell próbálnom nekem is így tenni. Sajnos én eléggé rápörgettem erre az agyam az utóbbi időben. Nehéz nem erre figyelni, mikor nagy a hiányérzet. De azon leszek, hogy most ne ezt tegyem az első helyre és nekem is van mit helyre raknom magamban.
2013. okt. 21. 00:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás! Mindenkinek!


Én jelenleg a leszarom fázisban vagyok, de egyszer majd csak eljön a "csoda" :) 23/N

2013. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Elsősorban magadban rendezd a dolgokat,azt is,egyáltalán mit szeretnél,mit vársz el magadtól.Ez azért fontos,mert rendbe rakja az önbizalmad is.Figyelj befelé...mindig jelzi a szíved,hogy rendben vagy-e és egyáltalán meg tudsz-e nyílni egy kapcsolathoz.Amikor ezt tudod mondani,be tudod fogadni az új életedet. :) Ha pedig nem,ne aggódj,mert mindig tudsz fejlődni...
2013. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 TheHope ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy ezzel egyedül. Sőt,attól,hogy itt nem sok ember ír róla,bizony általános tény,hogy túlnyomórészt 2 féle ember található meg a fiatalok között: aki szingli és nehezen talál párt,illetve aki egy rossz kapcsolatban van,de az Istennek se akar kilépni belőle. Azért azt szögezzük le,hogy attól,hogy a környezetedben sok mindenki megtalálta a párját nem jelenti azt,hogy jó is a párkapcsolatuk. És mivel az emberek nagy része érzelmileg labilis és gyenge...beérik ezzel. Én meg amondó vagyok,inkább vagyok egyedül,mint egy rossz,javíthatatlan kapcsolatban. Én is várom a csodát és Nekem is mindennél jobban szükségem lenne arra,hogy legyen végre valakim. De itt az ideje belátnom azt is,hogy azért nem jött még,mert még mindig változtatnom kell valamit a belsőmön :)
2013. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!