Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat dolgozik a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicca kérdése:

Túl sokat dolgozik a párom, ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom este fél 8 előtt sosem ér haza és szombaton-vasárnap is itthonról dolgozik. Fizetés emelést szeretne kérni januárban. Tudom h "értünk" teszi de így is jól élünk (magyarországi viszonylatban; ehhez persze én is hozzájárulok) de én meg lassan elhidegülök tőle a magányban. Megosztottam vele ezt, de nem változtat a dolgokon. Nem megy be korábban, tanul, dolgozik állandóan és szerintem ez már önzőség, nem?

2013. okt. 20. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakítás előtt az enyém is túl sokat dolgozott.. inkább az mint otthon lenni velem.
2013. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, van, aki nem szeretne egy helyen megragadni, hanem fejlődni szeretne, és minél stabilabb lábon állni. Ő és a családja is. A férjed értetek dolgozik, és ha te ezt nehezményezed, akkor sajnálom szegényt.
2013. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Az én párom reggeltől éjjel 11 ig vagy éjfélig dolgozik , és bár magányos vagyok mégsem hagyom el azért mert dolgoznia kell
2013. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországi viszonylatban jól éltek = továbbra sincs semmi szabad mozgásteretek.
2013. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint ilyen az élet, hiszek nektek. De azért nagyon rossz érzés h nincs magánéletünk.
2013. okt. 20. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi váltásban vagyunk otthon,amikor ő érkezne haza én azelőtt indulok el,van hogy 3 napig csak telón beszélünk.

Nekünk sem tetszik,elhiheted,de ma már az is jó hogy van hova bemenni dolgozni..

2013. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt hívják "munkamániás" - nak.

Az a baj ezek az emberek teljesítési kényszerben szenvednek és első a munkájuk. Teljesen más értékrendje van neki, mint neked. Persze első sorban a családjáért csinálja, hisz annak él. Csak nem mind 1 ezt milyen áron teszi.

Én személy szerint inkább foglalkoznék a családommal, mint hogy éjjel nappal munkába legyek zárva.

Gondolom nem újdonság számodra (több filmben is előfordul nem véletlen), hogy apuka sosem ér rá, mert most nagyon sok dolga van erre-arra. Legtöbb esetben ez sajnos váláshoz vezet.

2013. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Otthonrol dolgozik mégis úgy erzed kevesrt látod? Az enyém ugyanigy dolgozik de mi együtt sem élünk igy jó esetben 1-2 este látom pár órára.Én mit szóljak akkor? :D Ezzel nem azt mondom hogy ez igy jó de szerintem vannak annal rosszabb dolgok os mint az hogy hetvegen otthonrol dolgozik. Ha eljárna dolgozni (ne adj isten máshová) hétvégenként az ezerszer rosszabb lenne. Örülj hogy ptthon van és próbálj a kedvében járni segíteni neki me csak passziv szemlélője legyél a dolognak. Ez talán segit kicsit megertobbnek lenni feléje.
2017. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!