Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha rákérdeznék erre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja találkozgatunk. Még nincs így kimondva, hogy "hivatalosan" együtt vagyunk, de szeretném, ha Facebook-ra kitennénk, mert kicsit zavar, hogy egyedülállóként vagyunk kint.

Lehet ez csak egy gyerekes hülyeség részemről, de nekem nagy megerősítés lenne, hogy ő is komolyan gondolja, csak nem tudom, hogy tudnám neki ezt finoman jelezni...?

Vagy még korai lenne? A válaszokat előre is köszönöm.


2013. okt. 21. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez tényleg gyerekes hülyeség.
2013. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hihetetlen ez a fészbuk.
2013. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekes, hanem nagyon komoly baromság a részedről.
2013. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg ne kérdezd....
2013. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
persze, lehet mondani, hogy hú de gáz a facebook, meg ilyenek, de hogy őszinte legyek, engem is zavarna, hogy együtt vagyok valakivel, és nála az van kint, hogy egyedülálló. nem feltétlen kell kitenni, hogy kapcsolatban és kivel, de azért el lehet tüntetni, hogy egyedülálló. szerintem viccesen rákérdezhetsz, de semmiképp se erőltesd, vagy veszekedj vele emiatt! :)
2013. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz rá, ha egy ráakaszkodó és egyben kétségbeesett "pióca" benyomását szeretnéd kelteni.

Minden más esetben hanyagold.

2013. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ráakaszkodni meg semmi ilyesmi, csak azért jól esne, ha "felvállalna" a többiek előtt.

Természetesen nem függ ettől semmi, csak jól esne, ennyi az egész :D

2013. okt. 21. 12:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy felvállalná?

Miért azzal nem vállalja fel, hogy veled mutatkozik az utcán? Miért a faszbúk a legfontosabb neked ebben?

Ennyire kocka vagy?

Ez már beteges, kezeltetni kellene a fajtádat.

2013. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne beteges?

Mert kitenné az adatlapjára, amit napról napra néznek az ismerősei, hogy kapcsolatban van és nem egyedül?

Mondtam már, hogy nem ettől függ az életem, ez csak egy pozitívum lenne.

Köszönöm, az ilyen stílusú válaszokból nem kérek!

2013. okt. 21. 12:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja mindenki azon izgul, hogy vajon mikor frissíted az adatlapod :D

Vajon mennyire kell szánalmasnak lenni ehhez? :D

2013. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!