Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy héttel később mondta el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héttel később mondta el, hogy füzögetni próbálja a munkatársnője. Mit reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete tartott, amikor elmondta nekem a barátom, hogy az egyik munkatársnője (aki házas és van 2 gyereke) olyan "sms"-eket írogat neki, hogy "szeretném ha a szeretőm lennél; jó lenne néha este összejárogatni; tudom, hogy van barátnőd, de nem akarom, hogy otthagyd, csak szexelni szeretnék veled párszor" meg hasonló szövegek. De a legtöbbjét szóban mondta neki. Fura volt azt is, hogy elég sűrűn hivogatja telefonon a barátomat, hogy elmesélje, hogy mi történt vele aznap meg ilyesmi...


Amikor elmondta a barátom, persze, hogy kegyetlenül kiakadtam, és utána még én voltam a rossz, hogy most miért akadok ezen annyira fenn, amikor neki ugyse kéne, és legalább dobott ez egy kicsit az egóján, hogy rányomult egy 10 évvel idősebb nő.

Még mindig egy helyen dolgoznak, találkoznak is minden nap. Ez az egész "szexelni akarok veled, légy a szeretőm" dolog kb 2-3 hétig tartott, azóta nem mondott nekem semmit, hogy mondott volna neki valami ilyesmit a nő, de sokszor hallom, hogy "jól elhü.lyéskednek" a melóhelyen...


Mit tudnék csinálni? Vagy hogyan kellett volna, vagy kellene ezután kezelnem? Ti mit csináltatok volna?

Azóta is, ha rosszat mondok a nőre, inkább védi...

2 éve vagyunk együtt.. én 19l ő 22f


2013. okt. 17. 21:03
 1/2 viktor123456 ***** válasza:
Problémát csinálsz abból ami nem az. Persze, hogy unja. A kolléganő meg jó barátja, persze hogy nemszereti ha bxsztatod. :-)
2013. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viktor én is kiakadnék, és gyanakodnék is. Egyébként megkérném egy haverom, hogy ő is írogasson nekem ilyeneket, ugyanezt eljátszanám, megnézném hogy állna a p.ofája...
2013. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!