Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nélküle mentem el bulizni,és neki nem szóltam. Mondta,hogy rosszul esett neki,és megingott a bizalma.Nagyon rossz érzés nekem is ,és szeretném jóvá tenni,csak nem tudom,hogy hogyan. Értelmes válaszokat várok. Köszönöm 21/L,és 23/F
2013. okt. 21. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami kis aproságot. Vagy hivd el valahova
2013. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többet nem csinálsz ilyet,vagy bármi olyasmit,ami a bizalmat alááshatja részéről feléd.A többi kettőtökön múlik.
2013. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kéne minden lépésedről beszámolnod. Úgy látszik Ő ezt elvárná. Lehet volt gy negatív tapasztalata ezzel és egyszer hasonlóan megcsalták. Tudd meg ennek az okát.

De én a helyedben közölném, hogy engem ez nem érdekel, csak 2 hónapja vagyunk együtt, attól, hogy Ő a párom még lehet magánéletem, és ha neki ez nem tetszik, akkor mehet amerre lát. Bízzon meg bennem. Ha ez már az elején nem megy, később sem fog menni!

2013. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem tudtad, hogy ez szarul esik neki. Legközelebb figyelsz rá és öleld meg vagy valami ilyen nyálas dologgal jelezd, hogy szereted. Ha szereted. Ha nem, akkor meg úgyis tökmindegy.
2013. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért említhetted volna neki,hogy elmész.Ez nem feltétlen beszámolás,de én is például szeretem tudni,hogy merre jár a másik.Pláne így,hogy nem is egy városban lakunk.
2013. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szólhattál volna neki, hogy szórakozni mész, de ez a bizalom-dolog kicsit erős.
2013. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!