Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ezek után?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve történt, de mai napig bennem van a tüske. Párom elkezdett mesélni az első nagy szerelméről, akivel együtt is élt 2 évig, aki egy nagyon szegény családból származott, és ő vett neki rendes ruhákat, mert rongyokban járt, jó életet biztosított neki, mégis a lány megcsalta őt, ráadásul a párom lakásában. Láttam rajta, hogy még ma is fájdalmas neki ez az akkori megaláztatás, csalódás. Azt válaszoltam neki, hogy nem az ő hibája, ettől ő nem rosszabb másnál, mert megcsalták, és vannak ilyen hálátlan ri...cok, akik a pénzre buknak, aztán nem becsülik meg amit kapnak.

A reakció viszont az volt, hogy szinte rám támadott, hogy nem volt r..c, mert még szűz volt, mikor összejöttek, és vegyem tudomásul, hogy nagyon sok pasi szerelmes volt a csajba. Néztem rá bambán, és mondtam, hogy: "de hát most mondtad, hogy a saját ágyadban csalt meg mással". Úgy nézett rám, mintha haragudna. Inkább elmentem. De mai napig bennem van a tüske. Szerintem semmi rosszat nem mondtam, inkább vigasztalni próbáltam, és jogtalannak érzem, hogy felemelte rám a hangját, és szembe szállt velem amiatt a senkiházi miatt. Mondtam neki, ha fáj az igazság, akkor meg ne panaszkodjon nekem, én nem fogok álszenteskedni. Ez a véleményem az ilyen nőkről és pont. Nem tudom mire vélni a dolgot a mai napig, és olykor még mindig haragot érzek. Hiába kedves, bújik, aranyos, mikor eszembe jut a dolog, úgy érzem, hogy ezzel is becsap, hogy nem valódi érzések. Valami "eltört" bennem. Megbeszélni nem akarja, hallani sem akar a dologról. Mit tegyek?


2013. okt. 21. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Ő szerette azt a lányt, nem kellett volna leribizni! Ha igazán szeretsz valakit, akkor a szakítás után is szeretni fogod és nem hordod le mindennek, stb. Ebből következik, hogy ő nagyon szerette azt a lányt.


Az meg, hogy miért csalta meg... ezer oka lehet. Nekem is jó életet biztosít a párom, mindent megad nekem, mégsem vagyok boldog. És bár undorító dolog lenne megcsalni, mégis sokszor megfordul a fejemben. És nem azért, mert hálátlan vagyok, csupán azért, mert keveset foglalkozik velem (sokat dolgozik, hogy legyen pénz), ezért boldogtalan vagyok.

2013. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

1es vagyok.


Ja igen. Ne csinálj semmit, ne hozd fel újra a témát! Legközelebb majd gondolkodsz, mielőtt bárkit is elhordasz mindennek!

2013. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez féltékenység a részedről. Nem r..bancozzuk le a párunk exnőjét, még akkor sem, ha a legnagyobb k..rva volt a világon.

Lehet, hogy azért nem vette annyira "zokon" a megcsalást, mert ő sem volt hű hozzá. Nem tudhatod. Az a párod múltja.


Ha egyébként minden rendben van köztetek, akkor felesleges, hogy ezen rágd magad.

2013. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tűnik, hogy a párod még nem tudta teljesen feldolgozni a múlt sérelmeit. Ezek szerint neki ehhez több idő kell. Szerintem már megbánta, hogy úgy viselkedett veled, szégyelli és ezért nem akar róla beszélni. Ha úgy látod, hogy egyébként minden rendben van köztetek, szeret és ezt ki is mutatja akkor bocsájtsd meg neki. Egyszeri esetről van szó, felejtsd el a béke kedvéért.
2013. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es

Nézd, szerintem, ha valaki nem boldog a másikkal, akkor fogja magát és elmegy. Nem pedig él a párja pénzéből, az ő lakásában (nem dolgozik), és hónapokig hempereg másik pasival a közös ágyban, míg a párja külföldön gürcöl, hogy megteremtse a nőnek, amire vágyik. Majd a szerencsétlennek a haverok telefonálnak, hogy azonnal jöjjön haza, mert bulik hangja szűrődik ki a lakásból éjjelente, és reggel pasi megy ki a házból, és úgy van rajtakapva a hűtlenségen - konkrétan az ágyban egy másikkal. Az én szememben az ilyen nő, legyen az bárki exe, bárki lánya, anyja, kecskéje - egy r...c!

A páromon meg azért akadtam ki, mert ez már 10 éve történt, és ennyi idő alatt én már Antonio Banderason is túltettem volna magamat :)

2013. okt. 21. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

De értsd meg, hogy amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek.


Oké, hogy ezt gondolod, de ezt nem kell közölni. Ez olyan, hogy pl. a férjemet szidhatom (csak én), de ha más szidja, akkor bizony a védelmére kelek. Vagy pl. te azt mondasz anyukádra rosszat, ez rendben, de ha a párod mondja rá, akkor az neked is rosszul esik.

2013. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

1es vagyok.


Azt fogd fel, hogy gondolhatsz te akármit arról a nőről, a párod szerette őt, ezért nem ribizzük le! Nem téged bántott meg, mit foglalkozol vele? A jelenben élj, ne a múltban, ami ráadásul nem is a te múltad!


Nem tudhatod, hogy mi miért történt, nem te éltél vele együtt.

2013. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem bánnám, ha szidnának nekem valakit, aki megbántott, hacsak nem lennék még mindig a megszállottja.
2013. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
mehetne vissza hozza ha mar ennyire szereti. mi van, összeesküdtek az ex...k...
2013. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Lehet,hogy igazad volt,de ettől még az a csaj a párod múltjának része,és akármit is gondolsz,nem illő lehordani mindennek.Nyilván ez rosszul esett a barátodnak.Szerintem lépj túl a témán,mert csak mérgezi a kapcsolatot.Egyébként sem tudhatod,mi hogyan és mi miért történt,ezáltal ítékezni sem ítélkezhetsz.
2013. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!