Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem találkozáskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem találkozáskor?

Figyelt kérdés

Mult héten találkoztunk 2. és volt csók.

Nagyon beleszerettem a lányba.Ma este találkozunk harmadszor.

Mondjam neki, hogy szeretem? Írtam neki hogy fontos, és ő is azt írta, hogy én is fontos vagyok őneki.

Volt már barátnőm, de egyiknél se éreztem azt mint őnála.

Ma este megkérdezzem tőle, hogy komoélyan gondolja-e vagy mit kérdezzek?

16/F


2013. okt. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

2. = másodszor? Mert te azt írtad, hogy "Múlt héten találkoztunk második és volt csók" :S


Két találkozás alapján senkinek nem illő azt mondani, hogy szereted, mert nincs alapja. Bár lehet ezt még egyikőtök sem fogja fel.

Szerintem nem kérdezgetni kell, szimplán csak együtt lenni, és figyelmességgel, törődéssel kimutatni, hogy mennyit jelent a másik. Később pedig kimondhatod. De szerintem te ezt úgysem érted még...

Mondjuk rosszat azzal nem teszed, ha megkérdezed, komolyan gondolja-e. Netán tedd azt.

2013. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Semmit ne kérdezz... Csináld...
2013. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mekérdezzem, hogy lesz e a barátnőm?
2013. okt. 19. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd......
2013. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. okt. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!