Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakitsak vele ha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak vele ha meg szeretem?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek h volt e vki ilyan helyzetben. Szerete idenel jobban de o mar csak kihasznal. Csunyan banik velem. Szeretem az a baj de el kell hagynom. Az ilyet h lehet tulelni...
2013. okt. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglalkozz többet az iskolával, az eltereli a gondolataidat, és úgy érzem, rád is fér...!
2013. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy cipöben járunk akkor, annyi különbséggel,h én nemrég megismertem egy srácot. Sztem csak igy lehet kilábalni egy ilyen kapcsolatból.

Sajnos az én barátom se értékel már, bunkóskodik, beszólongat. Nagyon unalmas amit csinál, de az új ismerettség sztem segit túllenni rajta.

2013. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teleonrol irtam bocsanat
2013. okt. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!