Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki 2és fél éve tetszik de ugy érzem játszik velem. Van barátnője de nagyon rossz a kapcsolatuk és sokszor mondja hogy szeret és hogy szép vagyok folyton ölelget (a derekamnál) és fogja a kezem. én nagyon szeretem és nem akarok nélüle élni de szinte minden lánnyal ezt csinálja. És volt hogy 2 héten keresztül le se szart pedig semmi rosszat nem tettem! Fűvezik is és segíteni akarok neki de egyszerűen nem engedi vagy én nem is tudom kétségbe estem tanácstalan vagyok mit tegyek?
2013. okt. 21. 18:51
 1/4 NyolcOne9 ***** válasza:
Nem vagytok 16-nál idősebbek, ugye?
2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. Ne legyél már naiv, egy nyilvánvaló...
2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd ott. van nála értelmesebb ember is
2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit akarsz, van barátnője, nem zavar? istenem, a mai tinik pár szép szótól olyan könnyen válnak kapitális k**rvákká...
2013. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!