Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
1 hónapja megismertem egy srácot akit nagyon szeretek, de nem tudom hogy ő mit akar vagy mit érez. az első talit ő kezdeményezte hogy talizzunk azóta a többit mindig én akartam, már voltunk együtt úgy.. és csókolózunk meg mikor filmet nézünk mindig odabúj hozzám és simogat, mikor skype-on beszélgetünk akkor van amikor úgy beszél velem mintha szerelmes lenne belém becézget hogy kincsem stb. de van amikor úgy becéz hogy cuncikám ami nem baj csak furcsám jön le nekem. meg van amikor tök flegmán beszél velem semmi smiley meg tegnap este is mikor köszöntem el írtam neki h szió jóéjt :* :) akkor ő csak annyit írt hogy : szia pussz sem más és van amikor azt érzem h szeret mikor vele vagyok de mikor neten beszélünk tök más és nem tudom h mit érez és azt sem h a megvárjam e míg ő ír nekem h mikor talizunk vagy kezdeményezzem megint én...
2013. márc. 24. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó szexpartnere leszel.
2013. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt szeretném megtudni hogy mit érez irántam! de nem tudom hogy megkérdezni
2013. márc. 24. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg míg ő hív majd, ha ennyire érdekel akkor kezdeményezz te, addig úgyis csak ezen emésztenéd magad.
2013. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha belemegy, az már egy + pont.
2013. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nem egy ilyenem volt már,hogy élőben teljesen más,mint chaten.rossz vége lett az ilyeneknek.ha valaki szeret,ne csak élőben éreztesse már velem,chaten meg a nagy semlegesség!amúgy meg szerintem is várd meg,míg ő hív,ne kezdeményezz.még a végén azt hiszi,hogy úgy odavagy érte,és ezt kihasználja!
2013. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
több lehetősége volt arra hogy megfektessen de nem tette...
2013. márc. 24. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:

ooh,még csak 1 hónap telt el,az még nem sok.:) de akkor ezt mire írtad, kicsit félreérthető:

"már voltunk együtt úgy"

2013. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy h lefeküdtünk...-.-
2013. márc. 24. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor meg minek írod ezt? :"több lehetősége volt arra hogy megfektessen de nem tette..."

-.-'

aki komolyat akar, meg tiszteli a másikat, az nem viselkedik így, h megfekteti a csajt, aztán meg olyan a viselkedése, amilyen kedve éppenséggel van. (Y)


amúgy meg ne csodálkozz ha ilyen veled, ha már ilyen hamar lefeküdtetek!

2013. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!