Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett vele? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele? Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal nyáron. Belé is szerettem. Eléggé bizalmas kapcsolat alakult ki köztünk, sok olyan dolgot megosztott velem, amit mással nem nagyon. A lányról azt kell tudni, hogy eléggé visszahúzódó, szorongó, szégyenlős lány, de velem úgy éreztem - és mondta is - hogy jól érzi magát és kikapcsolódik. De a komoly gondjairól nekem se beszélt.

Volt egy hosszabb kapcsolata, amelyben szenvedett és nagyot csalódott, ezért megfogadta, hogy ameddig nem érzi magát elég erősnek, nem kezd bele még egy párkapcsolatba. Kezdett megnyílni nekem is, de hirtelen szinte egyik napról a másikra megváltozott.

Azóta nem beszél velem annyit (sőt szinte nem is beszél velem), ha beszél, azokat a témákat kerüli, ha szóba hozom, egy egész más témára tereli a beszélgetést, kerüli a személyes találkozás lehetőségét.

Mi lehet a problémája ?


2013. okt. 21. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!!!!! Komolyan!
2013. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
wowozik
2013. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Egyáltalán nem mondja meg.


Még elfelejtettem leírni, de eléggé bunkón is viselkedik velem...

2013. okt. 21. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Áh hagyd....sztem nem jössz be neki :S ha nagyon akarna téged,már belement volna a taliba!

így jelzi finoman,h lekoptat...

2013. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek alapján úgy tűnik, hogy valaki más került neki képbe, és tőled ezért már nem akar semmit, sajnos.

Azért fel a fejjel!

2013. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy te többet szeretnél mint barátság. Ő viszont ezt nem szeretné.. Hagyd a fenébe.:D
2013. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja el mi baja, és bunkón is viselkedik, akkor még csak barátnak sem tekint, sőt, veheted úgy, hogy emberszámba se vesz...
2013. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
honnan tudjam? kérdezz meg tőle, kicsikém
2013. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!