Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétnek érzem magam mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétnek érzem magam mert szakítottam a barátnőmmel. Jól tettem vajon és miért fáj ennyire hogy meg kellett ezt tennem vele és összetörtem szegénykémet?

Figyelt kérdés

Szóval lehet hosszú leszek, de nagyon csalódott vagyok :(. Szombaton szakítottam a barátnőmmel fél év után, már egy ideje döcögött ez a kapcsolat, sem a szexuális élet, sem igazából maga a kapcsolat sem működött, nagyon távolságtartó volt még velem is, kevés barátnője barátja van és próbáltam nagyon sokszor megbeszélni vele hogy miért ilyen zárkózott, mitől fél de azt mondta hogy ő ilyen és ennyben maradt mindig a dolog. Bár én szakítottam vele mégis nsgyon mélyen megérintett, még sírtam is pedig nem szoktam soha.Nálam mondtam el neki hogy sajnálom de le szeretném zárni ezt a kapcsolatot, mert nem érdemli meg hogy azt hazudjam neki egy életen át hogy minden rendben van csak mert ezt szeretné hallani,nagyon összetört szegénykém , de megkért hogy ezt a hétvégét még tölsem utoljára vele, természetesen megtettem. Utána hazakísértem, mert nem akartam így felrakni csak egy buszra, ölelgettem és kértem hogy bocsásson meg, de úgy érzem ennek így kell lennie :(. Alig tudtam végleg elmenni , sírva kérte hogy ne hagyjam el,ne menjek el, majdnem megszakadt a szívem :(((. Azóta csak az jár a fejemben hogy remélem nincs semmi baja és nem fontolgat butaságokat de nyílván nem hívhatom fel hogy mi van vele :(. Nagyon aggódom miatta :(. Lehet túl érzelmes vagyok és nem kellene már ezzel foglalkoznom de nagyon féltem :(.

27/F


2013. okt. 22. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Ejj b+ én visszavezetném a katonaságot.

18 vagy? DOHH irány a sereg 3 évre. Felvettek valahová? Jó'van, majd 3 év múlva kezdesz!

Addig meg férfit nevelünk belőled.

2013. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

a normális válaszokat köszi mindenkinek ;)

aki meg itt akar gizdulni hogy milyen kemény arc nélkül az meg elmehet a .....

2013. okt. 22. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!