Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy oldanátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy oldanátok meg ezt a párkapcsolati (szex) problémát?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat,hogy ide írom,de a szerelem,szex kategóriában főleg tinik vannak én meg tapasztaltabb, hosszabb ideje párkapcsolatban élők válaszára lennék kíváncsi.


Szóval én 25/nő párom 26/F 3,5 éve vagyunk együtt.

Mostanábn a páromnak egyáltlán nincs kedve a szexhez,és nem is nagyon hajlandó ilyesmiről beszélgetni. Nagy nehezen annyit sikerült kiszedni belőle,hogy azért mert unalmas mivel mindig én írányítok és csak magamra figyelek. Na most ez sajnos igaz is,de részemről ez azért alakult ki mivel elég rövid ideig tartott és nekem az 3 perc nem volt elegendő, ő meg persze csalódott volt utána. Ezért elkezdtem magamra figyelni, egyrészt mert így tovább tartott,másrészt nekem is jó volt neki is jó volt (régebbi elmondása alapján)

Na most akkor hogyan oldjam meg, hogy mindkettőnkenek jó legyen?


A másik gond meg,hogy nekem kicsit sántít ez az "unalmas" indok, mivel kb fél éve én pedzegettem az újítsunk valamit témát,mert ő ragaszkodik dolgokhoz (pl. csak az ágyban,csak sötétben, minden alkalom előtt gyors mosakodás)



Mivel nem nagyon mond semmit,már sok dolog eszembe jutott,leht,hogy egyszerűen rámunt vagy az baj,hogy én voltam edig az egyetlen és csak kíváncsi lenne más nőkre is.


Nektek mi a véleményetek, mi lehet baj/megoldás?



2013. okt. 22. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
béna a pasid. ezen nincs mit javítani, egy fantáziátlan gátlásos ____
2013. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

éjjel amikor elaludt akkor kabd be a peniszet :p


hidd el szeretni fogja

2013. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
No ha már automatikusan átkerült ebbe a kategóriába a kérdésem, lennétek kedvesek kort is írni. Köszönöm :)
2013. okt. 22. 16:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Az itt a baj, hogy nem akar a párod kommunikálni.

Persze, hogy egy idő után unalmas egy párkapcsolatban a szex. Ki az, aki hosszú évek után is ugyanolyan, mint az első hónapokban? Senki!

Éppen ezért van, hogy újítani, felpezsdíteni kell a dolgokat.

De ha ő erre nem hajlik, vagy valami más problémája van, amit nem akar elmondani, akkor attól te nem leszel okosabb.

De tényleg itt beszélnetek kéne, vagy szépen ellaposodik ez az egész a kapcsolatotokkal együtt. És hát akkor mi lesz?

És bizony, ha neki eddig még csak te voltál egyedül, akkor sajnos az is baj lehet. Kíváncsi rá, hogy mással milyen, mással hogy megy.

2013. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer kivételesen ajándékozd meg egy olyan alkalommal, ahol csak ő van teritéken, de csak ő.Ájulásig:) Egyből fel fogod rázni:D
2013. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33/F
2013. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 perces férfi egy kudarc, ebből csinált a kérdező valami elviselhetőt. Egy ilyen nem lesz akrobata..
2013. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
3 perces férfiből is lehet jó edzés mellett csődőrt csinálni, csak érteni kell a hogyanhoz:D
2013. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj jobban oda rá, ne csak magadra! Figyelj mindkettőtökre! Persze ez elég nehéz lesz sötétben, meg ha a Párod eleve az unalomra hajt rá, akkor Te nem tudod neki érdekessé tenni. (Mert amit írtál, abból Nekem kb. ez jött át.) Akkor meg? Mi az Ő panasza tárgya? Szerintem ez simán hárítás. Valami más gond lehet az intimitással Nálatok, ami itt csúcsosodik ki. Ezt, ha így van egyedül nem tudod orvosolni, mindketten kelletek hozzá. Muszáj lesz kommunikálni. Itt rögtön van egy csapda is, ha Te elkezdesz nyomulni, hogy márpedig ezt meg KELL beszélni, akkor Ő nagy eséllyel elkezd hátrálni, hárítani stb. Begubózik, zárkózni fog, mert azt érezheti, már nem elég jó Neked, Te elégedetlen vagy stb. Ha meg még ez igaz is (ugye erről beszélünk), akkor nem is tudod őszintén megnyugtatni e tárgyban. Legjobb, ha beismered, viszont rögtön megnyugtatod, hogy a kapcsolatotok fontos a számodra, és nem akarod Őt elveszíteni. Ezért szeretnéd, ha beszélgetnétek, nem számonkérésként. Nagyon finoman, nem nyomulva.


46F

2013. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt a szex a legkisebb gond. A nagyobb gond a kommunikáció hiánya. Rá kéne jönni miért nem akar beszélni a bajokról a párod.


Lehet rosszul értem. Nekem az jött le hogy kb az a baj, hogy ha nem te irányítasz, akkor neked nem élvezet, ha nem ő irányít akkor meg neki nem olyan jó.


Nos ebben is lehet kompromisszumot kötni. Mi lenne ha felváltva csinálnátok? Egyik este pl te irányítasz, a másik nap pedig a párod.


Ha hétköznap dolgoztok, és hétvégén otthon vagytok, akkor hétvégén csináljátok reggel, nap közben világosban:) Szexeljetek zuhanyzás közben...az is nagyon jó (már ha új kell, és még nem próbáltátok)


A világos nekem sokáig kényelmetlen volt, mert zavarba hozott, most is zavar, de nem foglalkozom vele. Akkor is szexelünk. Már nem érdekel:)


Az, hogy te voltál neki az egyetlen, nem kellene azt jelentse, hogy másik nőre is kíváncsi.


Az én férjem is csak velem volt együtt, mással nem, mégse érdekli más. Mi is 3,5 éve vagyunk együtt.


27/N

2013. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!