Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl korai? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai? Szerintetek érett már erre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt és úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk. Már házat is találtunk, mindent elintéztünk, de én tartok tőle, hogy ez túl korai lenne. Félek attól, hogy mindenen összevesznénk, hogy ezt miért oda tetted azt miért nem oda és nem akarom, hogy a kapcsolatunk igya meg a levét, mert most minden tökéletes, nagyon szeretjük egymást, semmi komoly probléma nem volt még köztünk, néha 1-2 nézeteltérés, de mindig mindent meg tudtunk beszélni. Szerintetek?
2013. szept. 6. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hajrá:D
2013. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, a kezdeti nehézségek nem tántoríthatnak el titeket egymástól, nyugi.:) Hajrá!
2013. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztán legyen ám qrva nagy házavató buli!
2013. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lamakid333 ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes ha aggódsz, de ez ne legyen indok hogy meggondold magad.

SOK SIKERT! :)

2013. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha együtt élve nem működik a kapcsolat, akkor az jobb, ha minél hamarabb kiderül...
2013. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat :) Kedvesek vagytok!
2013. szept. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!