Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység vagy valós? Joggal vagyok az? Fiúk is írjanak!

Figyelt kérdés
A barátom a lánybarátjával nem találkozott nem beszélt hónapokig ráírt valamelyik nap a lány beszéltek pár sort a lány sokkal szebb nálam ilyen tucatlány kb.. és kiakadtam, hogy találkozgatni fognak megint mint régen.. ebből az lett, hogy ő ezt nem mondta, ma meg ott tartunk, hogy néha-néha találkozgatna vele attól függetlenül, hogy nem beszéltek mostanában, mert a barátja. Mikor régen találkozgattak hazudott, hogy hova megy miközben vele volt.. utána hónapok múlva derült ki elszólásból, hogy találkoztak.... és senkivel nem csinálta ezt csak vele titkolózott, de hogy ez kegyes hazugság, hogy ne legyen balhé.. más lány barátjánál nem titkolózott sose.. és csodálkozik, hogy zavar.. joggal vagyok?
2013. okt. 22. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
te milyen jogon tiltod el a barátaitól? ő csak egy barát.. ennyi.. ha engem a pasim tiltana a haverjaimtól, akkor ott helyben dobnám!!!!
2013. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most igy ebben a helyzetben jobb így neked?
2013. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kiemeljem a kulcsszavakat?

"a lány sokkal szebb nálam"

"kegyes hazugság, hogy ne legyen balhé"

2013. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tiltottam el a kérdés csak annyi volt, hogy joggal vagyok-e az... és első pillanattól kezdve hazudott a lányról úgy, hogy semmi balhé nem volt még miatta...
2013. okt. 22. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kezdettől fogva hazudott, akkor ezt vele beszéld meg, tisztázzátok h akkor mi is van.. hazudozni nem szép dolog:SS
2013. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!