Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ez még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez még normális szintje a féltékenységnek?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozom, ahol főként nők a munkatársaim. Egy kisebb lakásavatót tartok, ahova 4 munkatársnőmet hívtam meg, de az egyiket nem igazán engedi el a vőlegénye. Még mielőtt megkérdezte volna tőle, már mondta hogy valószínűleg nem fog jönni, mert szerinte nem örülne neki a srác és ő valahol meg is érti.


Én viszont nem értem. Ha egyedül hívnám csajt magamhoz valami miatt, még megérteném a vőlegényét, mert gondolhatná, hogy akarok valamit tőle. De így hogy 5-en leszünk, nem reális hogy bármitől is tartania kellene. Szerintetek?


30/F



2013. okt. 18. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem normális, és szerintem elég durva dolgok is lehetnek a háttérbe a lánynál..valószínűleg a kapcsolatának már a végefelé lehet.Meg valószíűleg a társasághoz sincs most semmi kedve.


Ne erőszakoskodj vele.

2013. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hívj meg mindenkit a párjával, ugyanis úgy illik.


Ha munkahelyi buli, akkor nem feltétlenül.


De ha lakásavató, akkor kötelező.

2013. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
agyonverném asszonyt ha el merészelne menni valahova nélkülem
2013. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 Nem hinném, hogy ilyen mentalitással neked egyetlen nőd is lenne.
2013. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hogy ne lenne. a láncot egy nő se képes eltépni.
2013. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem várd őket anyaszült meztelenül, és amelyik nem fut el, azokkal felavatod a lakást :)
2013. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én?
2013. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most kérte meg a kezét, tehát nem haldokló kapcsolatról van szó.


Nem hívom meg a párjaikat, mert egyikőjüket sem ismerem.

2013. okt. 18. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez még belefér.
2013. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális szerintem. Vagy te örülnél ha a barátnőd egy neked tök idegen pasihoz menne el bulizni? Nyugodtan elengednéd?
2013. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!