Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha soha nem nézett még rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem nézett még rám nő, nem szemezett velem, nem flörtölt velem soha senki az azt jelenti hogy semmi esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés

Már elég idős vagyok hogy ne kergessek illúziókat. Egy kapcsolaton kívül még nem volt dolgom nővel. Az is úgy alakult hogy egy nagy bajban segítettem ki a legjobb barátomat (lány) és valahogy sok év után belémszeretett amiatt amit tettem érte. De ez előtt világosan megmondta hogy ne is próbálkozzak, nem jövök be neki. Szóval kb. ennyi az összes dolgom a nőkkel. Ez a kapcsolat is addig tartott amíg ki nem jött a gödörből és elhagyott egy "jó pasiért".

Szóval nem volt még olyanra példa hogy egyáltalán rám nézzen egy nő. Általában rám se hederítenek, társaságban hogyha van "jópasi" akkor én köddé válok számukra. Például egy lányt kísértem rendezvényre (ő kért meg, mert a munkám miatt jó kapcsolataim vannak, jól kijövök az emberekkel, tudok viselkedni-öltözködni protokolláris eseményeken), együtt voltunk végig amíg fel nem bukkant néhány srác és engem meg úgy otthagyott hogy észre se vett. Ez már számtalan szituációban előfordult. Addig vagyok jó, amíg fel nem bukkan egy jobb. Szórakozóhelyeken is átnéznek rajtam ha megszólítok valakit. Sok hobbim van, sok nő is van mindenhol, de már sokszor úgy érzem hogy mégcsak melegként sem kezelnek, inkább valami "külön fajnak".

Flörtben soha nem volt részem, maximum cikkekből meg a barátok történeteiből ismerem. Régóta egyedül vagyok, próbálkozom eléggé sok alkalommal de nem vesznek komolyan, kihasználnak inkább. A pozíciómért, ismerettségemért.

Tudjátok én vagyok az a srác akit ismer mindenki, mindenkivel jóban van, haver a fél város, de közben igazából senki nem törődik vele, a nőknek meg olyan mint egy érzelmi-automata és mindig egyedül megy haza (a jófej-vicces gyerek akit senki nem vesz számításba).

Igazából a közeledésemet sem szokták pozitívan venni, hallottam már vissza hogy egy munkatársnőm teljesen kiborult azon, hogy a többi lányt a munkahely "jópasijai" szédítik, míg őt "csak én" .....

Amúgy sokat adok magamra, kihoztam magamból a maximumot úgy érzem. Régóta sportolok, öltözködésem business-casual, jó fodrászom van, fogaimat rendszeresen kezeltetem, önbizalommal lépel fel mindig (a munkámban is úgy jutottam el ahol tartok). Szóval ennyi tellik tőlem.

Nem tudom mit tegyek ennél többet.


Jól jönne néhány tanács.



2013. okt. 23. 11:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
Az se mindegy, hogy hány éves vagy...
2013. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
27
2013. okt. 23. 11:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz kategóriánál próbálkozol?
2013. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ronda vagy.
2013. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
képet ide. bármilyen jó
2013. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a szituáció. Főleg ha alacsony 170cm vagy, és rossz arckarakterisztikával rendelkezel, akkor nem lesz könnyű dolgod az életben. Ronda és alacsony férfiak nem kellenek a nőknek. Az önbizalom egy plusz, tehát te jobb vagy mint az átlag, pl. magasság, kidolgozott test, helyes arc, stb.. Ez önbizalmat ad. Az alacsonyság, a nem helyes arc, a kis farok nem ad önbizalmat, mert tudod, hogy átlag alatti vagy és ezt a nők is tudják, ezért hárítják a közeledést.
2013. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
# 6/6: Jól rátapintottál a lényegre. Alacsony vagyok (170), furcsa az arcom, kicsi a farkam. Viszont jól keresek, kidolgozott a testem és van önbizalmam minden ellenére (muszáj lennie, különben éhen halnék)
2013. okt. 23. 12:30
 8/16 anonim ***** válasza:

"Viszont jól keresek"


Na, végre valami reménysugár.......

2013. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát az én esetemben még a pénzre se mennek a nők, pedig ezt tartja a népi legenda.
2013. okt. 23. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Milyen már, itt a bizonyíték h a pénz kell nekik. :D

Adj alább, ne a számodra tökéletes nőt keresd, fogadj el hibákat és egyszerűbb lesz. Én se olyanok körében próbálkozom, akiknél esélyem se lenne, akikről tudom, hogy nem az én típusom jön be nekik. Tutira olyanokat akarsz megfogni, akikkel majd villoghatsz, hogy nem vagy tökéletes, mégis neked ilyen van.

2013. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!