Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggaszt a baratom exe. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggaszt a baratom exe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratommal mar lassan 3 eve egyutt vagyunk, es jol megvagyunk, szeretjuk egymast, telleg minden oke. Amikor elkezdodott a kapcsolatunk, a baratom exe sirankozni kezdett a baratomnak, hogy milyen szomoru, hogy osszejottunk es hogy ot ez olyan rosszul erintette. Nem szoktak talalkozni, mert megkertem a baratomat ra, hogy ne, mert ugyan ki orul annak, ha a parja az exevel talalkozgat ? De neha ossze szoktak futni, amit meg nagy nehezen elfogadom, de allandoan az a tema, hogy a csajszi azota sem talalja az igazit meg hogy az en baratom ertette meg a legjobban, meg hogy nem minden klappol a mostani kapcsolataba, mert van baratja, de allandoan csak panaszkodik. A teteje az a dolognak, hogy hivogatni is szokta a baratomat, hogy jo lenne beszelgetni. Miert nem a sajat baratjaval beszeli meg a gondjaikat ? A baj az, hogy neha az en baratom is felhozza a temat, hogy jo lenne egyszer ketszer talalkozni az exevel. Ez szerintem abszolut nem normalis dolog, hogy a volt parunkkal talalkozgassunk. Nem mondom, hogy nem vagyok feltekeny tipus, mert az vagyok, ha van ra okom, es most van. Az nem lenne baj, ha barati beszelgetesrol lenne szo, de en nem hinnem, hogy azt kellene targyalgatni, hogy de kar, hogy elhagytal, meg te voltal az igazi, blablabla. Mi a velemenyetek ?

2013. okt. 23. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ilyen gondolkodással, és mentalitással, abszolút a nő keze alá dolgozol.

Ha másként állnál a dolgokhoz, ha szabadon hagynád a barátodat, nem próbálnád irányitani, 100x nagyobb biztonságban lennél, mint igy. Hiszen te saját magad vezeted hozzá a srácodat.

2013. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kinyitsz egy üres Notepad-et, és beleírod:


@echo off

cd baratom

del baratom.exe

echo te voltal az igazi, blablabla


Elmented mint baratom.bat, és lefuttatod :)

2013. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a panaszod kérdező lány. Én is ugyanilyen szituban voltam, csak én a pasi vagyok. Nagyon gáz már eleve, hogy neked kell megkérned rá, hogy hanyagolja ezeket az együtt töltött talikat. Nem valami intelligens a párod. Én sosem tennék ilyet egyetlen barátnőmmel sem. A csaj meg akarja magának kaparintani a srácot. Figyelj oda, legyél észnél és ha több gyanús dolog is összejön, vágd ki a fenébe a srácot.
2013. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso: mi van ?!???
2013. okt. 23. 13:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi utolso nem neked, hanem helike13nak
2013. okt. 23. 13:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent kedves harmadik valaszolo ! Orulok, hogy te is igy latod! Persze az ember lehet jo kapcsolatban az exeivel, de nem kell vegigtargyalni, hogy miert lett vege a kapcsolatnak, es sajnalkozni rajta, es igen !!! Gaz, hogy nekem kell erre kernem, es megalazo, es erre rajohetett volna magatol is, hogy ez eleg furcsa...
2013. okt. 23. 13:09
 7/9 Cilandi válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon nehéz helyzetben vagy, nem lennék a helyedben... De sajnos vannak meccsek,amiket nem Neked kell lejátszanod! Az első válaszadónak abban valóban igaza van,hogy nem szabad megszabnod a Párodnak, hogy kivel találkozzon, még ha ex-barátnőről van szó, akkor sem! Inkább éreztesd Vele, hogy bizalmad, és szereteted 100%, ezzel teremted meg Neki azt a bensőséges hangulatot, amiért Neki mindig érdemes lesz HAZA!térnie Hozzád ;)

Baromi nehéz feladat lesz, de hidd el, ezáltal csak fejlődsz, tanulsz, arról nem is beszélve, hogy magát a kapcsolatot is próbára teszed, így a legfontosabb kérdésre fogod megkapni a válaszod (kit szeret? kivel akar lenni? kihez tér vissza?). MERD! NE dugd homokba a fejed! Ha tényleg Ő az igazi, akkor Veled marad és szépen elvarr minden szálat a másik lánnyal. Ha elbizonytalanodik, akkor érzelmei nem valósak, és és fölösleges csűrni-csavarni a dolgokat: jobb nem lesz! Sőt! El kell engedni, menjen csak!

Ha tiltod, valóban csak magad kevered megalázó helyzetbe, továbbá ezzel kiválóan gyakorlod a "birtoklást", az önös szerelem tipikus formáját, amit a Fiúk nem igazán szeretnek!


Szóval kerekedj felül mindenen és játssz all-in! ;) Aki mer, az csak nyer! ;)


De ehhez nagyon sok erőt és hatalmas kitartást kívánok!

Bármi is legyen, HAJRÁ! ;)

2013. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod kedves utolsó ! azt hiszem igazad van teljes mértékben, és meg fogom próbálni így kezelni a helyzetet !
2013. okt. 27. 18:16
 9/9 Cilandi válasza:
;) Ügyes vagy, bízz Magadban! És mindenképp írj a fejleményekről! Várom szeretettel jelentkezésed! ;)
2013. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!