Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton azzal kerget az őrületbe, hogy menjek és dolgozzak. Szerinted?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt és azóta volt 2 munkahelyem is! jelzem mindkettőt ő szerezte nekem. Az egyik naponta 10óra, a másik 12óra kétnaponta. Elvállaltam, nem álom melók voltak (csak azért, h nála megfeleljek meg a szüleinél) A lényeg, h mondja, hogy Ő szeret de így nem tud hosszú távra tervezni velem. Folyton rágja a fülemet, sokszor jól elvagyunk majd felhozza a témát és oda az egész...
2013. okt. 22. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
munkanélküli akarsz lenni?
2013. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Saját igényed kéne, hogy legyen a munka és a pénzkereset.
2013. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Veronika! Te nem akarsz dolgozni?
2013. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 kismutyesz_ ***** válasza:
Keress te magadnak, oszt csókolom!
2013. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne a barátod miatt vállalj munkát, magad miatt. Gondolj a jövődre!
2013. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 kismutyesz_ ***** válasza:
Ejnye Veronika... Ha ezt meg tudja a Teri néni... XD
2013. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

12 óra kétnaponta azzal mi baj volt?

Napi 10 órát megértem, én is dolgoztam így egy ideig, nehéz bírni főleg fos pénzért. De addig csináltam ameddig nem találtam másikat.


Ha ennyire cseszeget hagyd ott, ha 4 hónap után már ilyen kibírhatatlan akkor csak rosszabb lesz évek múlva.

2013. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
te se akarsz dolgozni ?! Veronika én ezt nem tudtam volna rólad elképzelni csalódtam benned !
2013. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
gáz vagy
2013. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Akarok én dolgozni! Annyi pénzem mindig van amennyi kell, fusizom.

Viszont az nem tetszik, h miközben én dolgozok ő programokat csinál. Elmegy sörözgetni! Engem meg szépen leköt.

2013. okt. 22. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!