Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában ezen az oldalon, miért azoknak van a magasabb százalékuk (80% vagy az feletti), akik bár jól hangzó és erkölcsös, de általánosságban véve mégis haszontalan tanácsokat adnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a 25+ éves pasi végső elkeseredésében elmenne örömlányhoz, de ők lebeszélik. 100+ elutasítást kapó ronda pasiknak is azt mondják, hogy ne keress párt, majd csak (mint a mesékben) rád talál a szerelem. Meg legyél, szerény kedves, udvarias, aranyos fiúcska az ám a célravezető (hogyne!), ne legyél szemtelen csípkelődő stb. Nem értem, mégis nekik inkább a magasabb a százalékuk, ahogy megfigyeltem eddig. Vagy lehet ez az erény, ha 40 évesen is szűz még?
2013. okt. 23. 12:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A bitan életbe bele na!!
2013. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Betyárját már.

Amúgy meg szerintem nem véletlenül annyi a százalékuk.Lehet,hogy még is értelmes az a válasz amit adnak?

2013. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi berendezkedésünk ilyen. Valamiért az örömhölgyek igénybevételét elutasítják. Pedig papám idejében pl. a vagyonosabb férfiak a fiaikat elvitték ,hogy életükben először egy tapasztalt nővel legyenek együtt. És akkor ezen nem háborodott fel senki.


Most meg ilyen időket élünk.

Szerintem inkább hetérához menjen mint gyilkoljon. Azzal nem árt senkinek és lehet megjön az önbizalma is.


Engem különösebben nem zavar ez a dolog. Semmivel sem rosszabb, mintha parti ribit szed fel, ott is kell fizetni igaz csak pár italt, de az sem sokkal jobb.

2013. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok ha nem lenne ott az általában szó a kérdésedben akkor már kötöszködnék, hogy miért általánosítasz, na de ez nagyon nem így van részemről egyébként én annak híve vagyok, hogy mindenki adja önmagát és más kedvéért ne változzon meg, de a lényeg az, hogy valaki feltesz egy kérdést HA tudok rá valamit írni akkor írok mert LEHET, hogy segíteni fog neki. Tudod ide lehet sok mindent írni "ismerem az érzést stb..." A nagy fenét senki sem tudja, hogy mit érez a másik ezért lehet hogy a 22%os majd megmondja a helyes választ neki illetve az összes többi ember akinek hasonló problémája van is értékelni fogja a válaszát pozitív vagy negatív irányban.
2013. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Lehet, de amikor már valaki 100 elutasítást kap és panaszkodik, de 100 adszorra is azt mondják neki, hogy ne keseredj el, neked is lesz csajod (aztán 2 év múlva megint jön ide a pasi, hogy még mindig szingli és már leugrik a Lánchídról), akkor elgondolkozik az ember...
2013. okt. 23. 13:05
 6/28 anonim ***** válasza:
Mert a hasznos tanácsok megosztóak lehetnek, na meg ott vannak a trollkodó pontozók. Viszont a vicces baromságokat általában mindenki jól reagál.
2013. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

25+ szűz pasiként írok.


"végső elkeseredésében elmenne örömlányhoz"


Ha barátnőt akar, akkor ne menjen örömlányhoz. Ha csak b...ni akar, akkor menjen.


"100+ elutasítást kapó ronda pasiknak is azt mondják, hogy ne keress párt, majd csak (mint a mesékben) rád talál a szerelem"


Azért mondják azt, mert felesleges begyűjteni még 1000 elutasítást. Ha akar tőlük valaki valamit, akkor tudja, hol találja.


"Meg legyél, szerény kedves, udvarias, aranyos fiúcska az ám a célravezető (hogyne!), ne legyél szemtelen csípkelődő stb"


Nem célravezető begecülni csak a nők miatt, visszavet az élet többi területén.


"Vagy lehet ez az erény, ha 40 évesen is szűz még?"


Nem, de ha ronda, akkor mi a f...t tud tenni az ember?

2013. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Persze mert a válaszolók hibája az, hogy annak a pasinak 200-szor nemet mondtak? Ott azért igencsak gondok lehetnek. Ne érts félre, de ennyi elutasítást nem pusztán a külseje miatt fog kapni valaki...
2013. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Meg az a dolog, ha a ronda pasi felteszi ide a képet és kapja a sok, nincs veled gond, nem vagy csúnya--hhe jól becsaptalak, de hátha megnyugtatlak, szöveg, akkor megint elgondolkodok.
2013. okt. 23. 13:08
 10/28 anonim ***** válasza:
Azért mert akik magas százalékúak, azok valahol kiegyensúlyozottak, szerintem köze van a válaszhasznossági százaléknak. CSak gondolj bele: akinek 80 feletti a hasznossága, az valami miatt nem idegbeteg és nem itt éli ki ha van is gondja tehát le sem pontozódnak. Teli szájjal könnyen vitatkozunk éhínségről. Tehát akik nem élik át nap mint nap az elutasítás, kudarcok élményét, azoknak fogalmuk sincsen arról, hogy ilyen esetekben semmit sem ér egy "ne keseredj el" tucatszöveg.
2013. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!