Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja? :S

Figyelt kérdés
sziasztok.az a problémám hogy 3 napja megismerkedtem 1 lánnyal.pontosabban meg volt régóta ismerősként vippen de nem beszélgettünk.aztán nézegettem a képeit,és megtetszett.felvettem msnre beszélgettünk ott is,megkérdeztem hogy nem e akar találkozni.beleegyezett.rendben találkoztunk is,nem vettem észre rajta hogy valami baja lenne,mosolygott sokat.most feljött msn-re és egyszerűen,köszönés nélkül megírta hogy bocsi nem vagy az esetem,nem tetszik benned semmi,és letörölt.nem akar velem egyáltalán még beszélgetni sem.nem értem ezt,pedig előtte látott vippen képeken.még annyit le kell írnom hogy 1 nagyon súlyos depresszióból vagyok kigyógyulóban úgy éreztme itt az ideje a kapcsolatteremtésnek és erre 1 ilyen kudarc ér.nagyon szomorú vagyok,úgy érzem mindjárt megölöm magam :'(.főként lányok tippjeit várnám 14-18as korosztályból,ők hátha tudhatják miért is csinálta ezt.köszi előre is a válaszokat,nagyon elkeseredtem :(
2009. nov. 12. 18:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
amúgy én 15 éves vagyok,a lány pedig 14
2009. nov. 12. 18:07
 2/21 anonim ***** válasza:

1 nagyon súlyos depresszióból vagyok kigyógyulóban


15 évesen hagyál már...Hát gondolom halhatott valami szép dolgot. Vagy egyszerűen nem vagy az esete ln is így csinálnám.

2009. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hallhatott valamit ? Mégis mit hallhatott,ma volt a találkozó és 1 órára rá írta ezt.És igen is súlyos depresszió volt ha hiszed ha nem öngyilkossági kísérleteim voltak,zárt osztályon voltam 3 hetet.Ha meg nem vagyok az esete azt képeken is látta volna..És nem ment volna bele a találkozóba.
2009. nov. 12. 18:12
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe... 13-14 évesen engem halálra cikiztek mindenért, pokol volt minden nap az iskolában, a cikizések miatt a lányokhoz sem tudtam közeledni. 17 éves koromra oda vissza voltak értem 14-15-16 éves csajok:) Most 20 vagyok, már nincsenek rajongóim, mégis kiválóan vagyok:D Nem tudom mitől lehettél ilyen fiatalon depressziós.
2009. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet azt tudta meg, hogy a zárt osztályon voltál...
2009. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jöttél be neki. Igaz,idősebb korosztályból vagyok. Depresszió gyógyulása nem pár hetes ,remélem bármi is váltotta ki,megoldodott a probléma. és h a csaj nemet mondott,ugyanmár! Van bőven csaj a világon,akik közül válogathatsz!
2009. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

lehetséges tetszettél Neki képeken ,de úgy egészben élőben csak másabb.A lényeg nyugi.Ő csak 14 éves mit vársz tőle "kislány" letöröl huhh..ez szánalmas...Nem érdemelt meg téged.Ne legyél elszomorodva.az életben sokszor csalodhatsz .de sok boldogság is vár rád még ^^fel a fejjel (:


Wite.

2009. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nem mindenki szeretne egy depressziós emberrel együtt lenni. Ha a depressziódat megemlítetted neki akkor szinte biztos vagyok benne hogy azért, márpedig elég esélyesnek tartom mert csak nekünk kétszer hangoztattad már.
2009. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon jasnálom ezt a dolgot =(

Lehet, hogy azon rémült meg, hogy depressziós voltál, és te meséltél ezekről neki..

Vag pl. az is lehet h a képeken jobban tetszettél neki mint élőbe, mert akkor fel tudsz venni egy "jó" pózt..

2009. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne is vágj bele egy ideig semmiféle kapcsolatba mert javarészt úgy is csalódni fogsz. Inkább légy egyedül és ha jön valami szerelem akkor jön ha nem akkor nem.
2009. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!