Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire vagytok érzékenyek a párkapcsolat rezdüléseire? Mikor sírtok, ha egyáltalán sírtok a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mi kell, hogy történjék ahhoz, hogy elsírjátok magatokat? Ezt pozitív, negatív értelemben is értem.


Kort fémjelezni!


2013. okt. 23. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lányok alapban érzékenyebbek sokkal, mint a férfiak.

Én néha elpityeredem, ha nagyon hiányzik a párom.

Rossz értelemben nem volt okom sírásra és remélem nem is lesz.

27L

2013. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legutóbb akkor sírtam a volt párom vállán, mikor Édesanyám munkanélküliségéből nem tudott kilábalni és depresszióba esett. Én meg egyetem mellett dolgoztam ,hogy legalább enni legyen neki mit és próbáltam kicsit az életösztönét felemelni, mert mindig az öngyilkossággal fenyegetőzött... És nem sok időm jutott a kedvesemre. És mikor erről beszéltünk, akkor azt mondta, hogy semmi baj, megérti és, ha tud támogat bármiben... erre én elsírtam magam, részben a kimerültségtől részben az örömtől, hogy nekem ilyen kincset érő szerelmem van.

Akkor egy darabig ott itattam az egereket a mellkasán.

2013. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyem a szíved Drága Alfonzína. Remélem megoldódtak a dolgok.
2013. okt. 23. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire sem.
2013. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, kinn vagyunk a gödörből. Anyám talált munkát külföldön. És ezzel nekem is könnyebb lett az életem.

Nehéz időszak volt de túllehetett élni.

2013. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de sosem sírtam még párkapcsolatban. Akkor sem, amikor fájt és akkor sem, amikor örültem. Alapból nem vagyok sírós. 23/N.
2013. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyjából bármitől elsírom magam. A párom néha olyan megható dolgokat mond, amin nem lehet nem sírni. De mondjuk én akkor is sírok, ha szimplán fáradt vagyok :D
2013. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!