Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak párkapcsolatban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak párkapcsolatban lehet boldog az ember?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Még soha nem volt senkim és ezért gyakran belém kötnek. Ami a leglepőbb, hogy anyám gyakran zaklat evvel, mert ő szerinte egy bizonyos kor után ez a normális. Sokan az ismerőseim közül is így képzelik el az életet. Viszont számomra ez az egész visszás. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolok erre soha és nem érezném magamat magányosnak jelenleg, de mégis, az hogy én mással kapcsolatba lépjek ilyen módon, nagyon ijesztő. Alapból zárkózott vagyok és kevés barátom van, meg vonzónak sem érzem magamat, mert fiús vagyok meg mellé kövér is, tehát egy férfi számára nem megfelelő parti. Ráadásul a másik gond, hogy mint nőt, egy férfi csak elnyomni tud és esetleges család alapításnál a gyerekek először a testet teszik tökre, majd tesznek arról, hogy a lelkem is tropa legyen. De ha egyedül maradok akkor meg abba pusztulok bele. Akkor most mi a megoldás?
2012. márc. 3. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Nem.

2. Kedvesen beszélsz a gyerekekről.

3. Küldj képet.

2012. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem eröltetsz semmit! majd az idő megoldja!
2012. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldessz egy képet magadról?
2012. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. 21 éves vagyok, megvan mindenem, egyedül barátnő nincs. És nem érzem boldognak magam, csupán ez az egy dolog miatt.
2012. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Először is nem küldök képet magamról, mert nem szeretném, ha esetleg valamelyik ismerősöm is lássa, hogy én írtam ki a kérdés, névtelen maradnék. Másodszor, az első hozzászólónak: azért ilyen a véleményem a gyerekekről, mert én még mindig nem láttam boldog anyát. Fásult arccal mennek az utcán és maguk után rángatják a gyermekeiket. Nem vonulnék viszont zárdába se, mert a nem hiszek istenekben. Aki pedig ilyen szép kurta válaszokat ír az tehetne egy szívességet...én tényleg normális válaszokat vártam, valódi tanácsokat. De lehet, hogy bennem van a hiba, mert nem fogalmaztam jól a szövegemben: szeretném megérteni ennek a lényegét, mert nagyon úgy tűnik nincsenek érzelmeim és nem értem ennek az egésznek a lényegét. Miért ilyen az élet, miért fontos ez egyáltalán? Miért nem lehet boldog valaki egyedül és miért zárják ki maguk közül az emberek azokat, akik nem felelnek meg annak, hogy együtt a KELL élni valakivel?
2012. márc. 3. 14:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy egy férfi csak elnyomni tud téged?

Miben lennél korlátozva?

Vagy rettegsz, hogy széttörik a lelked, megbántanak? Ja igen, hisz írtad a gyerekeknél. Akkor mégis csak vannak érzéseid.

Ha csúnya vagy, anyukád miért erölteti a dolgot?? Biztos csúnya vagy?

Szerintem te akarsz párt, csak nem akarod elsietni és önértékelési gondjaid vannak.


Amúgy meg azokat a gyerek szülőket azért látod olyannak, mert biztos dolgoznak, fáradtak, a pasi ott hagyta őket, nincs jó napjuk és az utcán nem mindenki szokott vihogni.

2012. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem amúgy senki nem zár ki emiatt. És jól megvagyok. Szóval lehet boldogan élni.

És mirét akar mindenki párkapcsolatban lenni?

a.) Sex + jó, ha van akiben nagyon bízhat az ember, aki viszont szeret. (ha bízni nem tudsz, megbukott az egész)

b.) Gyerek

c.) Pénzügyi tervezés

d.) Egyéb


Amúgy nem ismerjük egymást. Ha gondolod mehet a kép xP

2012. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!