Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összekaptam a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összekaptam a párommal. Mindig csak ő dönt mindenféle ügyről, engem nem enged semmibe beleszólni, mert úgyis mindent csak elrontok, elhibázok. Ti mit gondoltok erről? 25L.

Figyelt kérdés
Úgy viselkedik a párom minden okostojás, mint egy tanár! Elegem van! Én csak mindennek az elrontója vagyok! Ő meg hibátlan! Már semmi problémát nem tudok vele megoldani! Kivagyok az okosságától!Ne mindig csak én alkalmazkodjak ő hozzá. De szerintem egy párkapcsolatban mindkét félnek van jóga dönteni a közös ügyekről.
2013. okt. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát volt ilyen pasim, de csak 2 hónapig kirúgtam, hogy a lába sem érte a földet!
2013. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is volt ilyen barátom. Ma már úgy hívom: ex.


Gondold végig, hogy van-e értelme egy olyan ember mellett éli, aki hülyének néz. Képzeld el, amikor gyereketek lesz, és előtte aláz a porba... láttam ilyen kapcsolatot, szerinted az anyának mennyi tekintélye van a kamaszodó gyereke előtt? Gyakorlatilag nulla...

Csak az idődet vesztegeted vele, van egy csomó normális(abb) férfi, aki értékel.

2013. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! De már 9éve vagyunk együtt, ő régen nem volt ilyen. Már pár terápián is gondolkodtam, de ő nem akar elmenni, mert ugye ő vele "nincsen gond"... :(

Engem küldd mindig orvoshoz, meg pszichológushoz, mert csak velem nem stimmel valami.... Én ezt nem értem mért nem próbálja megmenteni a házasságunkat... :(

Mostanában már többször gondoltam rá hogy elhagyom, de 9év az mégis csak 9év!

2013. okt. 23. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Cseszheted a kilenc évedet,ha a másik nem tisztel,meg porig aláz.Teljesen mindegy,mióta vagytok együtt,ha nem becsül meg,ott kell hagyni.Szenvedjen vele más.
2013. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem "jóga", hanem joga. Üdv, a párod ;)
2013. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9 év az 9 év, tényleg nem kevés, de mennyit akarsz még ezen kívül elvesztegetni? Szerintem adj magatoknak egy fix határidőt, dolgozz(atok) a házasság megmentésén, és ha azalatt nem lesz jobb, akkor inkább válj el, ne élj így, ilyen emberrel tovább. Addig lépj, míg van önbizalmad, önbecsülésed, ne engedd, hogy sárbatiporjon az, aki elvileg szeret.
2013. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2013. okt. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!