Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esélyem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Van egy lány(18), aki miatt szenvedek már elég régóta.

Másfél év után múlt héten szakítottak a barátjával, azért, mert a srác konkrétan kijelentette jópárszor az utóbbi 2 hónapban hogy nem szeretne vele lenni, szexelni sem akart sokszor.

A lány még nagyon szerelmes belé, beszéltek még a múlt héten(aztmondta neki a 'barátja', hogy még ő is szereti), és a srác 1 hetet kért(ami most hétvégén fog lejárni), hogy megmondja neki mit akar, mi lenne a legjobb.

Én úgy érzem nem érdemli meg az a fiú őt, szerintetek érdemes reménykednem? Nagyon szeretem...rengeteget szívtam már a nőkkel, szeretném ha végre sikerülne.


Még annyit hozzátennék, hogy a lány pozitívan áll hozzám, és aztmondta hogyha nem lenne barátja ő sem barátként/haverként tekintene rám.


2009. nov. 12. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire ráérsz. Hülyeség szerintem ennyit várni. És ha már a csaj szeretett volna akkor biztos közölte volna. Ha járnál vele akkor sem lenne igazi szerelem keress egy másik partnert.
2009. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nem lenne 'igazi szerelem'?
2009. nov. 12. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert már ha komolyan gondolta volna akkor már rég járnátok. Meg ugye a leirtakba mondtad hogy a lány még mindig szerelmes a pasijába.
2009. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem teljesen érted a kérdésem lényegét, de azért köszi. : )
2009. nov. 12. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

azt mondtad, a lány még mindig szerelmes a volt pasijába. ergo ha szakítanak is, nem hiszem, hogy hirtelen összejönne veled, és ha valakivel ennyire szerelmesen szakítanak, sokáig tart, amíg kiheveri. így nem lehetséges egy teljes értékű kapcsolat és így szerintem nem sok esélyed van.


hacsak nem vagy olyan önző, hogy neked csak az legyen a lényeg, hogy veled legyen, de az nem érdekel, hogy neki milyen érzései vannak.

2009. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is úgy gondoltam hogy hirtelen jöjjek össze vele..
2009. nov. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!