Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom megütötte a hugomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom megütötte a hugomat. Most én is üssem meg?

Figyelt kérdés

Ma reggel elmentem dolgozni, anyámék mentek nagyanyámhoz baratnőm meg ott maradt reggel nálunk a hugommal. Direkt mondtam neki, hogy legyen normális tesómmal mert tudom, hogy szereti osztani neki az eszet. Elvileg az volt a probléma, hogy beakarta kapcsolni a mosógépet de nem tudta, hogy hogyan kell és felébresztette hugomat, aki pattogott neki.Ez a barátnőm verziója.Hugom szerint fel 7kor bement hozzá barátnőm, hogy takarítsa ki a szennyesét és mossa ki.

Alapból azért maradt náluk, hogy tudjon aludni nem azért, hogy hugommal szemétkedjen.

A vicc pedig az, hogy még Ő van besértődve. Tök mindegy melyik verzió az igaz, rajtam kívül meg anyámon kívül senki se szólhat még csúnyán se hozzá, nem hogy megüti!

Sose bántanék egy nőt de a hugomért ölni tudnék!

Szeretem a csajomat is, hisz nem két napja vagyunk együtt de most még a szakítás is szóba jött.

Mit tennétek ha a Ti tesótokat ütné meg a nőd/hapsid?


2013. okt. 23. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvagy áldva a hisztis pic,ákkal.
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ezen én nem gondolkodnék ki raknám és ennyi. Én nagyon elítélem a testi erőszakot, az ilyenre nincs mentség, aki pedig megteszi az menthetetlen, abból nem lesz jobb ember. (Persze vannak olyan esetek amikor az ilyen kivétel, de azt most hagyjuk)
2013. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy megbánta, ha megbánat akkor ne szakíts vele csak próbáld kibékíteni a húgod és a nővéred
2013. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a háború a válaszod, rossz kérdést tettél fel.
2013. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nővérem? Érdekes lenne :D
2013. okt. 23. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
3# vagyok bocsi elírtam a nővéred helyett barátnődet akartam írni
2013. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így semmiféleképpen nem oké. Mi a fszért kell fél hétkor, vendégségben a mosógéppen szarakodni? Ha nem tudja, miért kell az alvó sógornőt felébreszteni? Mikor az szóváteszi, miért kell lekeverni egy pofont, hisz ő van otthon?


Tök mindegy mi az igazság, a barátnőd ez alapján elég kiállhatatlan jellemnek tűnik. Nekem is van egy húgom és én se tűrném el a dolgot (bár nem lenne tettlegesség!).

2013. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám a szennyesével együtt.
2013. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ez így semmiféleképpen

nem oké. Mi a fszért kell

fél hétkor, vendégségben

a mosógéppen

szarakodni? Ha nem

tudja, miért kell az alvó

sógornőt felébreszteni?"

Mert, a hugommal sose jött ki jól. A hugom csak 15 éves de nagyon önfejű és önálló, mi már megszoktuk, hogy nem szereti ha megmondják mit csinálja.Ez nem azt jelenti, hogy lusta vagy trehány..hanem magától szereti megcsinálni.Na, ez az amit a csajom nem tud felfogni.Folyton parancsolgat neki, hogy mit,mikor,hogy csináljon.Ez már engem is és anyut is idegesít, a hugomat megfőleg.

De szerinte itt volt az ideje annak a pofonnak így nem hajlandó bocsánatott kérni, pedig addig ide nem jöhet!

2013. okt. 24. 09:48
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Az lehet, hogy azt a pofont már régebben ki kellett volna osztani a húgodnak, de ez édesanyád vagy édesapád dolga, másnak ebbe semmi joga beleszólni.


Mint kívülálló, lehet, hogy neki hamarabb lejött, hogy a testvéred nem úgy viselkedik bizonyos helyzetekben mint az amúgy elvárható lenne, de azon túl, hogy neked vagy a szüleidnek kulturáltan elmondja a véleményét mást ne nagyon tegyen.

Mi lesz a következő húzása? Nem tetszik valami és akkor majd neked vagy édesanyádnak kever le egyet? Én elgondolkodnék azon, hogy mi vitte arra hogy megüsse a testvéredet, de ezek után nálam nem lenne maradása.

2013. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!