Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel térítsem jó belátásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel térítsem jó belátásra a húgomat?

Figyelt kérdés
1,5 éve együtt van a barátjával. A húgom 16 éves a barátja 20 lesz. Eleinte semmi bajom nem volt a barátjával, mert mindenkivel jól kijött. Most egy pár hónapja viszont teljesen megváltozott és ki sajátítja magának a testvéremet. Nem engedi, hogy találkozzon a barátaival ezért már szinte alig van más neki a pasiján kívül. Nem engedi neki, hogy elmenjen bulizni, szórakozni a barátaival. Szinte minden nap nálunk van a srác vagy a húgom van nála és nagy a szerelem. Amikor én akarok valamit megbeszélni vele azt sem engedi neki, mert ha elkezdek mesélni valamit neki akkor elrántja és lesmárolja. Igazából a húgom most lesz*r mindent és mindenkit, ami nem a pasijával kapcsolatos. Már szinte nincs is egy barátja sem pontosan ez miatt, hogy nem találkozik egyikkel sem hónapok óta, ha hívják még a telefont sem veszi fel, mert a barátja megsértődne ez miatt:S Én nem szét akarom őket választani, mert ez nem rám tartozik, de jót akarok neki és nem szeretném, hogy ha már elmúlt a szerelem, akkor ott maradjon egyedül barátok nélkül. Próbáltam már vele erről beszélni, de egy az, hogy szinte mindig ott van vele a pasija, így ugye nem lehet a másik meg az, hogy egyáltalán nem érdekli ez most..
2011. aug. 7. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Első: ennyire gyengeelméjű te sem lehetsz..


Azt tanácsolom, amikor a húgod egyedül van, akkor menj oda hozzá, ne akkor amikor a barátja is ott van. Beszélgess vele, kérdezd meg, hogy mit szeret a barátjába, éreztesd vele, hogy törődsz vele. Utána kérdezd meg, hogy nem e hiányoznak a barátai, miért nem megy velük szórakozni. Erre az lesz a válasza, hogy a barátja nem engedi, te pedig szépen mondd el neki, hogy a barátjának semmi köze a húgod barátaihoz, azt csinál amit akar. Nem rabszolga, van saját döntése is. Szépen, nyugodtam mondd, ne kiabálj vele, ne oktasd, hanem beszélgess. Remélem segíteni fog.

Ha nem, akkor hagyd, mert az ember végülis a saját hibáiból tanul. Ez a szerelem el fog múlni egy idő után, és akkor ráébred a lény, hogy mekkora paraszt a pasija.

2011. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem nincs sok lehetőséged. Talán azt tehetnéd hogy a barátjával próbálkozol és elmondod neki a véleményed. De ez rizikós, szóval úgy gondolom azt kellene tenned hogy ne tegyél semmit. Hagyd, hogy majd rájöjjön magától, és ahogy az előző írta, tanuljon a saját hibáiból. Tudod van a mondás: segíteni csak azoknak szabad akik kérik. Sok sikert! :)
2011. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 someone... ***** válasza:

legyél terhes!


sry

2011. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi? Kifejtenéd?
2011. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

az előző válaszolóknak köszönöm.

az utolsótól pedig meg szeretném kérdezni, hogy szerény meglátásod szerint ez miért lenne megoldás? Két lehetőség állhat csak fent, vagy primitív vagy vagy végtelenül ostoba.

2011. aug. 7. 13:13
 6/22 anonim ***** válasza:

Úgy "szeretem",hogy tele van ez az oldal buta válaszolókkal.Miért nem lehet a kérdésre válaszolni?Az emberek segítségért járnak ide,nem azért,hogy még a saját bajukon kívül is idegesítsék...


Kedves kérdező,ez attól függ,hogy milyen a kapcsolatod a testvéreddel.Nem kell folyton ezzel nyaggatni,elég elmondani neki egyszer,keresel egy jó okot.Pl.elhívod fagyizni,vagy a strandra,vagy vásárolni lányos cuccokat : ) A fiatal lányok szeretik,ha vásárolhatnak.És akkor megkérdezed mi a helyzet a barátjával,mi a helyzet a barátaival,stb..Itt eldől majd,hogy mennyire vannak neki barátai,csak esetleg nem számol be neked mindenről!Ha nem változik semmi,akkor hagyd rá,szerelmes,fiatal,még rengeteg haverja lehet!Ezen nem tudsz változtatni,ha ő nem akarja.

2011. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tegnap is elhívtuk, hogy jöjjön el valamelyik nap velünk. Erre a barátja mondta neki, hogy ne menjen el, mert az egy nagyon szar hely és ő lenézi az olyan embereket, akik oda mennek. Aztán a húgom mondta, hogy lehet, hogy jön erre a barátja mondta neki, hogy ha el akar menni akkor most is elindulhat, mert fogja magát és haza megy nem fog miatta szégyenkezni(húgomnál aludt előző este). Hozzá teszem nem a hellyel van a gondja hanem azzal, hogy "koldus csütörtök" lesz, fél áron adnak mindet. Aztán mondtam neki, hogy húzza vissza azt a nagy arcát erre bement a szobába. A húgom meg most úgy csinál mintha én lennék az oka annak, hogy megsértettem a lelki világát.
2011. aug. 7. 13:19
 8/22 anonim ***** válasza:
Someone arra gondolhatott, hogy akkor a húgod több időt fog tölteni a kicsiddel, lehet a palijától gyereket akar majd és talán össszvesznek. Egyébként nem hiszem, hogy erre gondolt, de ez sem megoldás:D
2011. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
13:19-es vagyok Hozzátenném még,hogy ha igy neki jó,akkor neked is legyen jó,hiszen elméletileg minden oké a párkapcsolatában,ameddig ő nem kifogásol semmit,addig neked "sincs mit" : )
2011. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De mi baja volt a srácnak?? Hogy olcsóbb volt a hely?
2011. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!