Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rémítsem meg hugomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rémítsem meg hugomat és barátnőjét? Halloweenkor? Adjatok tippeket. Köszi előrre is

Figyelt kérdés
15 évesek, és sajnos nem nagyon leszek otthon csak nagyon későn.. mellettem levő szobába lesznek, és horror filmeket fognak nézni.
2010. okt. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
menj be hozzájuk és vedd elő
2010. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyomd le a bioztosítékot és kezdj el ordítani és jó hangosan dörömbölni.
2010. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
allj elejuk! :)
2010. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vigyél be nekik sütit, mikor nézik a filmet, kendd össze a mellkasodat ketchuppal, és mikor letetted a tálcát, nyisd szét az inged, és üvölts rájuk
2010. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D:DD:D: lány vagyok amugy és csak most nézem vissza... rossz kategoriába tettem a kérdést :D
2012. nov. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!