Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Higgyek a barátnőmnek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek a barátnőmnek vagy ne?

Figyelt kérdés

Állítólag megcsalt amiről nekem is voltak sejtéseim, viszont tagad mindent méghozzá annyira hihetően hogy szinte elhiszem.

Most mitévő legyek?

23F vs 17L


2013. okt. 23. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd le részletesebben...
2013. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy megcsalt? láttad őt mással vagy a haverod mondta? mert rólam terjesztettek egyszer egy pletykát ami persze nem volt igaz, de a barátom nem hitte el.
2013. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bevallotta hogy "gyengébb" pillanatában jóban volt egy sráccal mert akkoriban el volt bizonytalanodva. De szex nem volt, állítása szerint.

Ezen kívül több, egymástól független forrásból is értesítettek hogy kavar mással, úgyhogy vigyázzak vele.

2013. okt. 23. 22:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát az adott srácot bevallotta, de a többit tagadja.
2013. okt. 23. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítottál a csajjal ? Ha igen mikor ?
2013. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem szakítottam vele, azt mondtam neki gondolkodnom kell.
2013. okt. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!