Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek rengeteg férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek rengeteg férfi haverja van akikkel mióta járunk is elég sok időt tölt. Jogosan zavar ez engem? Vagy megérthető?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ennyit a bizalomról....


ja nem, nem megérthető.

2013. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hallgass a szexuál-liberálisokra, jogosan zavar. Ez nem azt jelenti hogy ess neki vagy hogy ne engedj a 48-ból, csak annyit hogy ha kapcsolatban él akkor pár kompromisszumot illik kötnie, épp úgy ahogy neked.
2013. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értsd meg,hogy fontosak a barátok az ember életében. Ne akard kisajátítani betegesen. Akkor hosszú életű lesz a kapcsolatotok.30/n
2013. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, főleg a férfi barátok fontosak egy nő életében. Egy nő életében férfi barátból annyi van hogy hajjaj, sose fogy el.
2013. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok fiú barátom van és úgy viselkedünk, mint a lányokkal. Arcra puszi, ölelés, ha találkozunk. De ettől még nincs és nem is lesz semmi köztünk. Nem értem miért kell folyton féltékenykedni. 23N
2013. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvastam egy pszichológiai cikkben azt, hogy a férfi-nő barátságok szexuális alapon működnek, illetve alakulnak ki. Ezzel szemben az azonos neműek barátsága nem a szexre alapul. Tehát az egyik fél mindenképpen akarna a másiktól valamit (akár tudat alatt is), csak ezt persze nem mindig ismerik el.

Személyes véleményem szerint nem természetes és nem is egészséges, ha egy párkapcsolatban élő embernek sok vagy több ellenkező nemű barátja van, mint azonos nemű. Mint itt is, problémákat szülhet, esetleg a béke megóvása érdekében a zavart fél nem teszi szóvá, ami megintcsak feszültséghez, féltékenységhez vezethet.

2013. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!