Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy megtaláltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy megtaláltam a nagy Ő-t de nem lesz semmi ebből végül?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredésemben írok most ide, mert ilyet soha nem éreztem és szomorú vagyok.

Szóval volt egy 2 éves kapcsolatom amiből 1 éve kiléptem. Tavasz végi estén voltam a barátaimmal a városba, amikor találkoztam Vele. Nekem már ott olyan érzésem lett, hogy igen Ő az. Beszélgettünk pár szót aztán a mi társaságunk ment is tovább. Másnap chaten is rám írt. Mondanom sem kell mennyire örültem!!! Aztán kiderült, hogy másik városban lakik (200km-re). Annyira jó volt vele beszélni- mert értelmes érett nem komolytalankodja el a dolgokat. Persze minden nap beszéltünk. Én nyaralni mentem a szüleimmel abba a városba ahol ő lakik, és ragaszkodott hozzá, hogy találkozzunk. Telefonon is beszéltünk. Eljött A nagy nap.. Életem egyik legszebb napja Vele. Igazából semmit nem csináltunk (este volt) sétálgattunk, ettünk Leültünk a folyópartra beszélgettünk 2-3 órát. Rengeteget nevettünk, és nagyon pozitív véleménnyel volt rólam. Csók is volt DE semmi több. Nagyon tetszett, hogy nem akart egyből ágyba vinni mint a mai huszonévesek többsége. Aztán nagy nehezen elköszöntünk egymástól. Azóta nem hallok felőle.. Nagyon fáj lassan 4 hónapja volt ez és még mindig minden nap ő jár a fejemben. Barátnőm szerint azért nem ír mert nagy a távolság, viszont jövőre úgy is oda költözök (továbbtanulás). Egyszerűen nem akarom felfogni, hogy PONT neki nem kellek (sokan próbálkoznak). Nem tudok továbblépni senki másra nem tudok gondolni és ez már nagyon elkeserít. Szerintetek mi miatt hagyott alább az érdeklődése? Elrontottam valamit? 19/L


2013. okt. 24. 00:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Nagyon tetszett, hogy nem akart egyből ágyba vinni"


Talán az ilyen gondolataid is eredményezték azt hogy hallani sem akar rólad. Nálam is nulla lenne az esélyed még dugásra is ilyen kijelentések után.

2013. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha a nagy őt találtad volna meg, együtt lennétek.


Ennyi.


Amúgy meg nagy ő létezik! Csak van aki még nem találta meg.


27/N

2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg nagy ő létezik! Csak van aki még nem találta meg"


De ezt miért csak a nők hiszik el? Ez a filmekben kitalált dolog, és még a nők beszélnek érettségről amikor mesékben és filmekben kitalált dolgokban hisznek. Szerintem meg léteznek Jedik, Sithek, Superman, Csillagharcosok csak még senki nem találkozott velük.

2013. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kur­va sokan nem találják meg. Egész életükben sem.
2013. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők hiszik el, hogy létezik nagy ő.
2013. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Nem csak a nők hiszik el, hogy létezik nagy ő."


Nem, persze hogy nem csak a nők. Van néhány eunuk is aki elhiszi, de őket azért ne tekintsük férfinak.

2013. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16. Az is hülye, aki ítélkezik, meg el akarja dönteni mások fölött, hogy kit tekintsünk férfinak, meg kit nőnek.

Ezt a nemi jellegek határozzák meg, nem az emberek.

2013. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!