Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ezt jelentette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ezt jelentette be ma a párom!

Figyelt kérdés
24 éves fiú, egy kis faluban lakunk mindketten (nem ugyanabba a faluba) és most szűnt meg a munkahelye. (ebben a faluban ahol ő lakik). És azt mondta, a nagyvárosban ami kb 20 kmre van tőlünk, ott lenne egy meló, de be kéne költöznie albérletbe. Ez még hagyján, de nem egyedül! Egy csajhoz menne akivel közösen fizetnék az albérletet! Egyik haverjának a volt bnője a csaj és a pasimnak állítása szerint nem tetszik.... Más lehetősége nincs, busszal nem akar járni( kocsija nincs), nem fizetnék a busz útiköltséget. De kérdem én, az albérletfizetés az jobb? Mi a véleményetek? Félek. Én nem tudnék vele elköltözni, erre most nincs lehetőségem. 2 éve vagyunk együtt.
2009. nov. 12. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én biztos nem hagynám!Ha elmenne nélkülem tuti szakitanék vele!Neki sem lenne jó szerintem ha te költöznél össze egy másik pasival!Meg egyáltalán mikor taliznátok!?!Elmész hozzá és ott lesz a másik csaj!Én biztos nem birnám!Szerintem beszéld meg vele ezt!

Majd irj,hogy mi történt!:)Szia

20L

2009. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

20 km? az lófasz, csajom messzebb lakik, és mégis együtt vagyunk 3,5 éve.


egyszerű a dolog nagyon. ha egymáshoz valók vagytok, nem állhat közétek senki.


de ha félre akar lépni, akkor félre fog, ha elengeded, ha nem.


pénzre szükség van, és örülhetnél, hogy ilyen hamar talált állást. gondolom épp elég gond neki ez az egész, pont nem a te féltékenykedésed hiányzik most. segítened kéne neki, nem hátráltatni.


és én se utaznék minden nap a meló miatt 40 kilométert busszal, csak azért, mert a csajom önző, és a saját kisebbségi komplexusai miatt engem próbál korlátozni. pláne úgy, hogy a srác megmondta, hogy nem jön be neki az a nő, akivel lakni fog.

2009. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vok!Most ha be is jönne neki a csaj, biztos nem mondaná el a barátnőjének nem?!-és ez nem az önzőségröl szól!20 km nem sok,busszal is kibirja, mint más!A havi bérlet olcsóbb szerintem, mint egy albérlet!Én is busszal járok suliba és 20 km-re lakom!
2009. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek előző! Nem fog odaállni, hogy "Figyi drágám, összeköltöznék a lánnyal, aki ráadásul még jó nő is, és nagyon bejön." Egyértelmű, h azt mondta nem tetszik neki. Semmiképp ne hagyd ezt a dolgot. Különben meg ha nem is tetszik neki a nő, de a csajnak bejön, akkor úgyis rámászik. És mivel együtt laknának ezüst tálcán van neki felkínálva a pasi. Ha a barátodban meg is bízol, a nőben nem lehet!!!
2009. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

az a baj h a meló az komoly dolog. főleg mostanában amikor az ember a 2 kezét összeteszi ha valami akad.

a szitu viszont nagyon szar. én szívem szerint nem engedném oda a barátomat, de mivel ha aztmondanám neki h márpedig nemenj azzal tudom h elásnám magamat. mivel a meló az a jövője.

2009. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:31


Keress helyette pénzt buszjegyre, és adj neki az idődből 20 km buszútnyit... Akkor elvárhatod. Nehéz nagyon, nem mondom, és biztosan nem jó érzés, de szükség törvényt bont. Mellesleg nagyon bíztok a férfiakban, ha az összeköltözés vmi haver nőjével=SEX összefüggésben bírjátok csak értelmezni a világot.

PFFF

2009. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint!Előttem lévőnek:De ha albérletbe költözik,akkor is talizniuk kell valahogy nem?!-és ugyanugy ki kell fizetnie a buszjegyet,ha a barátnőjével szeretne lenni!Szerintem sokkal drágábban jönne így ki,de mindegy!Nem sokat lennének együtt szerintem!Egy idő után vége lenne!Lehet épp a lány pasizna be és nem a barátja csajozna be!

Kérdezőnek:Ha így gondolod ahogy én és egyetértesz velem,akkor beszéld meg ezt vele(mond neki, hogy így tényleg olcsóbb lenne neki)!ha meg elakar menni a te kérésed ellenére is, akkor sztem nem szeret igazán!Bocsi de én így gondolom!

Írj majd!:)

2009. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk, ott alszok majd nála (nem az albérletben). Amikor közölte velem ezt a dolgot, azt mondta egyáltalán nem biztos hogy így lesz, csak egy ötlet. És ha mégis így lesz? Én azt nem bírom ki! Mással csajjal lakjon egy annyira hülye helyzet! Ha mégis összejön ez a dolog szakítsak? Mert én azt nem bírnám ki hogy állandóan idegeskedek mikor másznak rá a pasimra! :((((
2009. nov. 13. 08:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Elsö vok ismét, harmadjára!:)Én sem bírnám ki!Te döntésed, hogy mi lesz ezek után!De mond neki, hogy nem bírnád ki, meg, hogy szerinted ez nem jó ötlet!Ha szeret nem megy el!De ha mégis elmegy, utánna majd alakulnak a dolgok és tudsz majd dönteni!Én biztos szakítanék vele egy idő után, nem bírnám!

Sok sikert!:) Remélem veled marad a faluban!:D

Lehet, hogy még írok neked!:D:D:D

Szia

2009. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez röhej! A pasim napi 2*60 km-t utazik, de megéri neki hogy minden estét együtt tölsünk. A 20 km az semmi, rengetegen csinálják. Szerintem kamu az egész, csak nem meri bevallani a barátod hogy már nem szeret annyira, vagy hogy kipróbálna mást. Albérlet kétszer annyi mint a buszbérlet. Szóval beszélgess el vele, hogyan is képzeli ezt? Azt is kérdezd meg hogy mit szólna ha te egy pasihoz költöznél albérletbe!
2009. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!