Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Nem tudok dönteni:S

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van 1,5 éve egy barátnőm aki iránt még érzek valamit de van egy másik lány aki jobban bejön és nagyon jól aki évfolyamtársam, tavaly szünetekbe néha szemeztünk meg talán 1x beszéltem vele de tavaly elfojtottam az iránta érzett dolgot de most úgy érzem nem tudom és nem tudom h emiatt szakítsak vagy próbáljam meg elfelejteni és törődjek a mostani barátnőmmel?

16/F


2009. nov. 12. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a te életed,nem fogja senki helyetted megoldani.Döntesz,aztán utólag kiderül hogy jól vagy rosszul.
2009. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már nem érzel semmit semmit a barátnőd iránt akkor szakíts vele, ne csapd be magatokat! De azért gondold meg jól, egy kevésbé biztos pontért feladni Őt!? De hidd el éppen ez a szép a szerelemben, hogy nem tudod mi jön.


Csak vigyázz nehogy két szék közül a földre ülj.


18/L

2009. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagy. Tehát még egy csomó időd van. "aki iránt még érzek valamit " ez nem hangzik túl biztatóan. Ha úgysem tudod elfelejteni, akkor nincs más választás...
2009. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátnőddel, mert az a másik lány nem fog sokáig várni rád, ha nem lépsz semmit. Ha a másik lány után érzel valamit, nincs sok értelme a barátnőddel lenni - mármint ha van esélyed.
2009. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket és pont attól félek h 2 szék közé esek:S
2009. nov. 12. 21:55
 6/7 A kérdező kommentje:
És az nagyon szemét dolog lenne ha attól a lánytól előbb megkérdezném h lehet-e vmi kettőnk között?És utánna döntenék?
2009. nov. 12. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Más kérdés, h lehet hogy hasonlóan tennék a helyedben.

Te hogy éreznéd, akkor magad a a barátnőd először megkérdezné a remélhető jövendőbelijét? Azért sztem kicsit fúrna. Igaz, ha nem kérdezed meg, és szakítasz, akkor a "két szék közé estünk" effektus lesz, de szerintem akkor leszel a legtisztességesebb, ha először azt döntöd el, hogy hogyan is állsz a mostani barátnőddel.

2009. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!