Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez h apukám munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez h apukám munkatársai érdekelnek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és az apukán kalauz. és hát elég sokat utazom vonattal (dolgozni minden nap), és egyszerüen megőrülök a kalauzokért. természetesen a pasikért. egyszer olvastam h lehet ilyen, h ha pl orvos az apukád oda vagy az orvosokért, de nem tudom ennem mennyi az alapja. egyszerüen másképp nézek rájuk. ez most normális?
2009. nov. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
mert az idősebbekre buksz??...hűha de nehéz volt :D
2009. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
apakomplexus?
2009. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem az idősebb pasikra bukom, de monjuk olyan 35ig bejönnek. de valahogy furának érzem, meg barátnőim is mondtak h ez már nem normális h igy megnézek minden kalauzt meg minden
2009. nov. 12. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Teteszik az egyenruha ??XD erre nem gondoltál hogy izgulsz az egyenruháyukra egy berögzült érzés miatt mivel kedveled apudat ( őt természetesen nemúgy de aki iyen ruhát hord lehet számodtra oyan tökéletes mint apud )
2009. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kalleroktól inkább óvakodnod kéne. Oké, apukád lehet kivétel, de közismert, ijesztő egyenruhás, félkatonai szervezetről beszélünk, úgyám.
2009. nov. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!