Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lehet "ex"nek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bananina kérdése:

Mennyi idő után lehet "ex"nek szólítani a párunkat?

Figyelt kérdés

Szerintem érthető a kérdés :)


Érdekel,hogy ki hogy gondolja =]


2009. nov. 12. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem a szakitás után 2 másodperccel
2009. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
csatlakoznek az elottem szolohoz
2009. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz.
2009. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól már nem a párod.
2009. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltakozom. Bőven elég 1 másodperc.:)
2009. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgyis értem persze h mennyi időt kell vele eltölteni :) tehát pl elég ha 1percet v vele,szakítasz és utána már exnek számít?:)
2009. nov. 12. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez milyen hülye kérdés már? o_O

Egyértelmű. Ha együtt vagy valakivel és szakítotok. Abban a pillanatban már nem a párod, hanem a volt párod = exed.. Az meg hogy ki mit nevez járásnak már mindenki egyén dolga. 1 perc? Van már ilyen "kapcsolat" is..? Szánalom, na mindegy. De gondolom sokan azt nem hajlandóak kapcsolatnak nevezni, így számára akivel volt nem is számít "ex"-nek (ciki lenne neki elismerni, hogy csak ennyi ideig tartott). De az is "kapcsolat" volt.. Szóval akkor is exnek számít.

2009. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát szerintem azt mindenki szét tudja választani, hogy kapcsolat volt közöttük, vagy csak szex?


Ha jártatok, akkor lehet ex akkor is ha egy napig jártatok.Ha csak szex volt, lehetett akár többször is, attól ő még nem lesz az exed.

Legalábbis én így gondolom.

2009. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kérdés inkább az, mennyi idő után lehet valakit a párunknak szólítani, vagy nem? Mert ugye az ex abból lesz, aki a párod volt. Szerintem ez életkorfüggő. Tizenévesek párkapcsolatnak érzik azt is, ha néhány hétig randizgatnak. Felnőttkorban az ember azt tartja párjának, akivel együtt is él, de legalább érzelmi alapon szexuális kapcsolat van köztük, és egymást a nyilvánosság előtt is vállalják. Tehát akivel egy-két alkalommal lefeküdtünk, aztán nem lett belőle hosszabb kapcsolat, az nem volt a párom, így az exem sem lett.
2009. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
a különválás után 2 héttel. ezt mindenki tudja. ha nem így teszel mindenki ki fog röhögni.
2009. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!