Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt vettem észre, hogy egyfoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy egyfolytában panaszkodnak a nők, hogy nincs senkijük se, magányosak aztán meg folyamatosan rázzák le a pasikat ilyen-olyan indokokkal. Ti is tapasztaltátok már ezt, nem idegesít titeket?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 20:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nagyon általánosítotok :) Persze, fontos a kinézet, de az nálam például változó. Volt barátom pl csontvékony volt, barna, göndör hajjal. Jelenlegi barátom duci, hosszú, fekete hajú. Amit mindig imádok az a hosszú haj és a rendezetlen fogsor. Ilyen az ízlésem. Ráadásul még szép csajnak is tartanak. Szerintem ti sem nagyon adtok esélyt egy lánynak aki nem jön be, max, ha már nagyon kanosak bvagytok.
2013. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 11-es válaszoló utolsó mondatával. Érdekelne, hogy az ilyen panaszkodó férfiak hányszor próbálkoznak nem éppen szép lányoknál, hogy mást ne mondjak. Ti is csak azokkal próbáltok ismerkedni, aki külsőre megfog, a nőknek ezt mégis miért nem szabad?
2013. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

"Tisztázzuk először is: A nőknek a rendes pasi= jó képű, kigyúrt és/vagy gazdag férfi,minden mellékes nekik, sőt figyelembe se veszik. Ha valaki csak átlagos, vagy ne adj isten átlagon aluli külsőre, már esélye sincs.'"


Ez egy marha nagy általánosítás. Nyilván vannak alap dolgok,amiket a nők elvárnak. pl némi intelligencia, ápoltság, és ilyesmi...plusz szimpátia.


Te is visszautasítanál egy olyan lányt, aki pl duci, de te pedig a soványakat szereted.


Most akkor miről is beszélünk?


Az én férjem pl nem volt se kigyűrt, se pénzes, nem volt kocsija, sem , és saját lakása sem. Mégis összejöttem vele. Mert van kisugárzása, személyisége, tetszett ahogy eladta magát:) vicces, okos, és bár én helyesnek tartom, előttem nem volt mással kapcsolata. Szóval ha a többség szerint helyes lenne, akkor több csaja lett volna.


Viszont jártam én olyan sráccal is, aki külsőre nem volt az esetem. Mégis esélyt adtam neki. Pedig ő sem volt pénzes és kigyúrt se. No meg helyes sem. Paraszt annál inkább, szóval nem tartott sokáig a dolog.


Szóval nincs olyan, hogy minden csajnak csak a pénz, meg az izomagy kell, mert ez nagy kamu, és csak kifogás.


Tehát igen, vannak akik siránkoznak itt, hogy nincs senkijük. De közben visszautasítanak, akkor nem jön be nekik az illető s kész.


Nem tudom miért kell ezen fenn akadni. Én is pofára estem mindig, 5 éven keresztül, akárhányszor kezdeményeztem. És? Tovább kell keresni. Megtettem, bejött. Ennyi. Nem vinnyogtam, hogy nem kellek senkinek, hanem tovább próbálkoztam.


27/N

2013. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Már lassan 6 éve vagyok fent társkeresőkön! Ne mondja nekem azt senki hogy ennyi idő alatt nem futok bele senkibe akinek tetszenék! Pedig az ismerőseim szerint nem vagyok csúnya, igaz szépnek sem tartanak. Azt mondták már hogy jóképű vagyok. Még sem találok egy nőt sem aki komolyan gondolná az ismerkedést. Nem vagyok bunkó és nem is alkoholizálok és nem is dohányzok.Ezek ellenére nincs párom! Akkor mi az oka?
2013. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nekem is ismerőseim mondogatják, hogy nem vagyok ronda. Csak pusztán az önbizalomtól nem lesz jobb az életem...
2013. okt. 25. 23:47
 16/27 anonim ***** válasza:

14. esetleg nem tudod eladni magad. Sablon üzeneteket írsz, és így nem figyelnek fel rád... ezt itt nem tudhatja senki.


ha személyesebb üzeneteket írsz akkor viszont nem tudom.


én nem vagyok egy szépséges plázacica, csak átlagos, bár én inkább csúnyának tartom magam, mégis csak fél évig voltam fent. ennyi elég volt ahhoz hogy legyen valakim. bár most az jön gondolom, hogy nőknek könnyebb....kifogás mindig van.


a férjem pl nem volt könnyű helyzetben. nem volt előttem párkapcsolata, és sok csaj nem csípi a szüzeket. mégis 2 hét után megismerkedett velem, és így lett neki. én ugyan helyesnek tartom, de ha mindenki szerint az lenne, akkor több csaja lett volna...még mielőtt azt írnád, hogy akkor biztos milyen jóképű. ez amúgy is ízlés dolga. kinek mi tetszik.


valami nem stimmel.


27/N

2013. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Több száz levelet megírtam már és nem sablon szöveget írok, de választ nem nagyon kaptam és azt is csak elutasítót! Rövid válaszok voltak és ennyi! Akkor? Ha valakinek írok Annyival megtisztelhetne hogy válaszol valamit! Mindenki ennyire bunkó?
2013. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Akkor viszont csak az jut eszembe, hogy pont a bunkókat, vagy egó növelőket fogtad ki.
2013. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg élőben kéne ismerkedni...
2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Élőben kellene! De odáig el is kellene jutni! De a nők nagy többsége ránézésre eldönti hogy nem is akar megismerni! Akkor meg miről beszélünk? Hogy ismerkedjek személyesen ha nem is találkozunk?
2013. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!