Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek? Gyors tanácsra van szükségem

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetek miatt, telirol irok. Szornyu napom volt, ma atok ul rajtam, semmi nem jon ossze. Keszultem atmenni a baratomhoz, de lekestem a helyi buszt mert elment hamarabb, en meg olyan sok cuccal voltam hogy nem tudtam hamarabb kierni + jott anya is hogy varjam meg. Felhivtam a baratom h elment a busz de meg elerem azt amivel hozzajuk ki tudnek menni csak akkor kajat nem tudok venni. Erre meg elkezdte huzni a szajat hogy hat akkor nem lesz mit ennem. Montam h akkor megyek egy oraval kesobb, indultam volna haza mire anya szolt h jon a busz, mondom biztos elobb jott ez is igy felszaltam. Aztan kiderult hogy ez nekem nem is jo busz mert ahol megall ott setalnom kell ugy meg tuti lekesem a masik buszt. Merges is lettem anyara h miert riasztott... Mar a kedvem is elment h atmenjek mert 3 taska volt nalam de a baratom csak kiharcolta h menjek. Aztan anyaval szetvaltak utjaink az ajtoban vettem eszre h nincs nalam lakaskulcs. Na akkor elmentem a buszpalyara es vartam a masik buszt. Ideertem vartam volna h a baratom kijon elem es segit elcipelni a cuccokat de nem igy lett. Odaertem hozzajuk, idegileg mar padlon voltam, orultem volna h vegre nyugi de a baratom leallt vitazni h miert nem ertem el hamarabbi buszt, lusta diszno vagyok, semmire nem viszem meg elmondott kb mindennek. Na itt szakadt el a fonal, a tanyert a foldhoz vagtam (epp enni keszultunk) es mondtam h fejezze be, de nem fejezte tovabb szapult en meg mar olyan ideges lettem h hozzavagtam a cipomet is. Ezutan elkuldott, nem mondta ki de ereztem h ez ennyi volt. Mazlimra a busz is pont elment amivel haza tudtam volna menni... Szoval most itt varom. Felhivott hogy elertem-e, mondom nem mire o: ja pedig mar azt hittem egy gonddal kevesebb, de az o hangja is megviselt volt. Nem akartam igy kiborulni, el se akartam menni, de mar megtortent, nem tudom hogy hozhatnam helyre. Vagy ezzel zarjam is le a 4 eves kapcsolatunk?

2013. okt. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt a kérdést, mindenkinek lehet igazán pocsék napja és akkor azért van ott a másik, hogy megnyugvást adjon. Persze ebben az esetben nem ez történt de azért eldobni egy 4 éves kapcsolatot mert lekésted a buszt elég nagy hülyeség lenne, persze tudom ez csak a közvetett ok de akkor is. Nyugi, vegyél a forró zuhanyt vagy fürdőt, hallgass egy kis zenét, holnap vagy ma este pedig beszéljétek meg.

Annyit elárulsz mi volt a rengeteg cucc?

2013. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! igen: vittem magammal ruhat hetvegere, vittem kajat neki es magamnak, meg mivel o elore szolt h szamitogepezni akar vigyem a laptopom meg vittem a sajat valltaskam amiben mindenfele cucc van es tettem bele egy konyvet is mert mondom akkor irom a szakdolgozatom.
2013. okt. 25. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
ne vessz össze emiatt. menyj vissza hozzá.
2013. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ő küldött el, a cuccaimmal együtt
2013. okt. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!