Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem! Szakítani fogunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a barátommal már 2,5 éve vagyunk együtt.. eddig mindig nagyon jól kijöttünk egymással és jól megértettük egymást. a napokban már 1-2 hete többet veszekszünk a megszokottnál, máskor ha összevesztünk mindig röhögtünk rajta és kész. a páromnak(F/19) az a baja, hogy nem adok neki teret, szabadságot ill. megfojtom és láncra kötöm...(ez azért van mert nekem nincsenek barátnőim akikkel elmehetek discoba stb. de ő vágyik rá hogy a haverjaival elmehessen anélkül hogy ezen összekapnánk mert mindig ez a vita okozója, engem pedig nem szeret elvinni magával mert feszültnek érzi magát, hogy rám is és a barátaira is figyeljen és jól érezhesse magát.) kijelentette, hogy már nem szerelemből szeret,de szeret! (" a szerelemből szeretet lesz ") ez nagyon mellbevágott . ő aki a kapcsolatunk elején rám volt tapadva sirt miattam többször is, azt mondja, hogy már nem szerelmes! én pedig még mindig az vagyok! S.O.S nem akarom őt elveszíteni. sokat csalódtam már és eddig sosem volt ilyen normális, megértő, kedves, jószívű, segítőkész és még sorolhatnám barátom... tudni illik volt már előttem barátnője de nem volt komoly egyikse. úgy mond minden téren én vagyok neki az első. kérdeztem tőle, hogy esetleg szeretne más lányokat is kipróbálni? azt felelte nem... de akkor még is mi a baj? meg fogadtam, hogy adok neki szabadságot mert tényleg minden naposan találkozunk...csak nekem olyan nehéz. ő a barátom és a barátnőm is egybe. vele osztom meg a titkaim, a bánatom, a boldogságom.. nekem csak ő van. csak rá számíthatok mert ő az egyetlen biztos pont az életemben.. a családomról meg nem beszélnék inkább.. várom a válaszokat! kétségbe vagyok esve. már 1 hete nem találkoztunk és nem beszéltünk (nyaral) de nekem már nagyon hiányzik, jó lenne tudni, hogy vajon ő is igy gondol rám? :/ (L/17) az oltásokat légyszi mellőzzétek.
2013. júl. 3. 10:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
az a baj h már nem szerelmes, nem az h ki kivel megy városozni..
2013. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
ezt értem, de ha már nem szerelmes van még remény, hogy velem maradjon vagy ez már halott "szerelem"? .. a megszokás, a kötődés...
2013. júl. 3. 10:35
 3/33 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, vagy keresel valakit, aki nem szeret ki belőled 2,5 év után.
2013. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
olyan fiatalok vagytok.. ez meg nem egy 20éves házasság, amit ennyire mentegetni kellene. hiányoznak neki a tapasztalatok, meg neked is. ne legyél vkivel csak azért, mert a családodra nem számithatsz.. mert akkor nagyon keserves életed lesz..
2013. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Esély van, hogy veled marad, főleg ha most engedsz neki. De akarsz te egy olyan pasit, aki beléd már nem szerelmes, ezáltal bármikor beleszerethet másba?
2013. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

szerintem üljetek le, beszéljétek meg. kössetek kompromisszumot. egyébként a napi találkozás megöli a kapcsolatot ilyen fiatal korban.Tegyük fel legyetek együtt kedd,péntek, vasárnap. és így a barátod is el tud menni bulizni, és abban is kössetek kompromisszumot, hogy pl 2x barátokkal bulizik 1x veled. Amúgy én is voltam így a barátnőmmel, hogy szakítottam volna legszívesebben, de elmondtam a problémáim, változtatott kicsit rajta, és minden a régi lett. 20F

sok szerencsét

2013. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nagyon rá telepedtél! Nem kap levegőt. Hagyd egy kicsit szabadjára!

Az viszont aggasztó, hogy már nem szerelemmel szeret..

2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Teret kéne neki adnod, 19 éves és ez az a kor, mikor élni kell, bulizni, szórakozni. 18 éves koromban volt egy kapcsolatom, 6 évig voltunk együtt. Mindig együtt, barátok semmi. Így utólag utálattal gondolok rá vissza, hogy elcseszte a legszebb éveimet azzal, hogy folyton csak otthon ültünk.

Ha nem engeded, előbb utóbb el fog hagyni. Ha engeded, és szeret, nem fog megcsalni, mindig vissza fog hozzád térni. Ne fojtsd meg!

2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy itt sokan alá tudják támasztani amit most mondok: a 2,5-3 év a kapcsolatban vízválasztó. Ezt vagy túlélitek úgy, hogy észre se veszitek, hogy elmúlt az idő, vagy ott vége (rosszabb esetben jön a fél-egy év szenvedés). Sajnos úgy tűnik, hogy nálatok is bejött ez. Valahol olvastam régen, hogy az embernél a szerelem alapvetően 3 évre van kódolva, ez a fajfenntartásból ered (szerelem-szex-gyerek-gyerek nevelése kb. 2 éves koráig). Ha ez alatt nem alakul ki igazi mély kötődés, akkor ott hamarosan vége lesz a kapcsolatnak.

És akkor személyes tapasztalat: velem is pont ilyesmi volt mint veled, kb. ugyanígy 2,5 év után, és bizony vége is lett a dolognak némi kínlódást követően.

2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
túl sokat tud rólam és én is róla.. egyszerűen már elképzelni se tudnám, hogy vége legyen... nekem is ő az első ilyen hosszú kapcsolatom. szeretném megmenteni. szeretném ha ő lenne a férjem. lehet hülyén hangzik meg fiatal vagyok, de hát én mindig idősebbnek éreztem magam a koromnál. nem vágyom a sok bulizásra meg a többi. leszarom ezeket.. nekem egy komoly kapcsolat kell. ezzel mindig is így voltam de sokan átvertek, benne nem szeretnék csalódni. csak most hogy kijelentette hogy nem szerelmes .. nagyon rossz, nem tudom mit tehetnék.! szakítani ő sem akar, de megbeszélni... mit mondhatnék neki!?
2013. júl. 3. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!