Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megirtam egy srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megirtam egy srácnak, hogy már nem birom ezt a feszültséget. Hülyeséget csináltam? Jobb lett egyszerüen lelépni?

Figyelt kérdés

Nem járunk, nem történt köztünk semmi, de ő többször közeledett, aztán meg nem lép. Persze egyszer én is elszurtam.

Olyan rég óta várok rá, és szerelmes vagyok, mostmár úgy éreztem nem birom tovább.

Ezért olyat tettem, amit ezelőtt még sose,

írtam neki és megkérdeztem, hogyan értsem a viselkedését, s, hogy én már ezt nem birom.. Úgy érzem, nagy hülyeséget csináltam. Mert ezzel már teljesen megaláztam magam, és mivel nagyon sokszor találkozunk, magamat nagyon kellemetlen helyzetbe hoztam és őt is. Nem gondoljátok? Várom, hogy válaszoljon de nem irt semmit. Mit is lehet erre mondani.?


2013. okt. 25. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
De. Ez van. És? Most már csak várd a reakcióját.
2013. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogod van rákérdezni valamire, ami téged is érint. Én egy újabb üzenetet is írnék, hogy amíg nem válaszol legalább annyit, hogy "nem érdekelsz", nem állok szóba vele.
2013. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látta már? Lehet, hogy gépközelben sem volt.


Amúgy jól tetted, hogy megkérdezted.

2013. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!

Igen már látta, visszajelezte nekem a gép.

2013. okt. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!